Povezane vesti
Šta je u Crnoj Gori ostalo od tekovina 13. jula
Sputnik 13.07.2020
Dan državnosti Crne Gore 13. juli jedan je od datuma za ponos u istoriji zemlje, ali uprkos pompeznoj proslavi mnogi se pitaju šta je ostalo od njegovih tekovina. Najveći crnogorski praznik, Dan državnosti obilježava se u znak sjećanja na 13. jul 1878… »
Crna Gora obilježava 13. jul: Kako prepoznati moderni fašizam?
Slobodna Evropa 13.07.2020
Fašizam, kao ideologija, nije poražen i javlja se kao ideja uvijek u novim oblicima ali većina građana, a posebno mladi, o tome danas nemaju znanje i svijest, ocjenjuje u razgovoru za Radio Slobodna Evropa (RSE) istoričar Šerbo Rastoder. Crna Gora danas… »
Crna Gora obilježava Dan državnosti
Slobodna Evropa 13.07.2020
Crna Gora danas obilježava Dan državnosti, kao znak sjećanja na 13. jul 1878. godine kada je Crna Gora na Berlinskom kongresu priznata kao samostalna država, kao i na 13. jul 1941. godine kada je počeo ustanak protiv fašizma. Zbog epidemiološke… »
Vesti dana »
(Foto/video) Tramp u Pekingu: Šta donosi poseta američkog predsednika Kini
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 56 povezanih
Veljanovski: Nema poboljšanja izbornih uslova ukoliko ne postoji Savet REM-a
Radio 021 pre 3 satajoš 44 povezane
Gotika, futurizam, mrak: Ovo su 3 najmoćnija kostima sa Evrovizije o kojima se najviše priča!
Kurir pre 2 satajoš 72 povezane
Rusija lansirala najmanje 800 dronova na Ukrajinu: "Jedan od najdužih i najvećih napada od početka rata"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 25 povezanih



