Povezane vesti

Bora Santana verio Kemezovu?! Zasijao dijamant na njenoj ruci! (foto)

Bora Santana verio Kemezovu?! Zasijao dijamant na njenoj ruci! (foto)

Mondo 13.07.2020
Takmičari Zadruge su i po završetku rijalitija ostali u vezi, a sad su odlučili da je podignu na viši nivo! Takmičari Zadruge su i po završetku rijalitija ostali u vezi, a sad su odlučili da je podignu na viši nivo! Romansa između Bore Santane i… »
Nakon priča da ju je bora verio oglasila se Milica: Kemezova otkrila sve detalje o prstenu, pa progovorila o veridbi!

Nakon priča da ju je bora verio oglasila se Milica: Kemezova otkrila sve detalje o prstenu, pa progovorila o veridbi!

Kurir 13.07.2020
Nakon što je Milica Kemez svog rijaliti partnera Boru Santanu dočekala u supefinalnoj noći u Šimanovcima, oni su odlučili da ljubavnu romansu, otpočetu pred milionskim auditorijumom, nastave i napolju. Milica je zaintrigirala sve kada je na storiju… »
Bora Santana verio Kemezovu? Zasijao prsten na Miličinoj ruci, a svi se pitaju samo jedno! (foto)

Bora Santana verio Kemezovu? Zasijao prsten na Miličinoj ruci, a svi se pitaju samo jedno! (foto)

Kurir 13.07.2020
Milica Kemez i Bora Santana su nakon završetka Zadruge ostali u ljubavnom odnosu koji su započeli još na imanju u Šimanovcima. Njihov odnos bio je pun svađa i vređanja sa Borine strane, ali Milica je preko svega toga prelazila. Sada je sve svoje… »
Veridba posle: Rijalitija?! Zablistao prsten na ruci bivše zadrugarke, sve objavila i ne krije sreću

Veridba posle: Rijalitija?! Zablistao prsten na ruci bivše zadrugarke, sve objavila i ne krije sreću

Blic 13.07.2020
Milica Kemez i Bora Santana su svoju ljubavnu priču započeli u Zadruzi, a ipak su nakon mnogobrojnih turbulencija u vezi uspeli da do kraja ostanu zajedno. Iako je Milicin i Borin odnos bio pun svađa i vređanja sa njegove strane, Kemezova mu je preko… »
Tara Simov pustila moćan glas i iznenadila: Bivša zadrugarka zapevala uživo, svi je očekuju na estradi! (video)

Tara Simov pustila moćan glas i iznenadila: Bivša zadrugarka zapevala uživo, svi je očekuju na estradi! (video)

Kurir 13.07.2020
Tara Simov već je pokazala talenat za pevanje u rijalitiju, a sada je objavila i snimak koji je sve iznenadio. Bivša zadrugarka koja je bila jedna od najintrigantnijih u "Zadruzi 3", zbog svoje životne priče kao i ljubavnog života, na Instagramu je… »
"Od sinoć sam sa njom, vratila me je u život": Gorko se kajao zbog prevare koju je počinio u Zadruzi, a sada je bivši…

"Od sinoć sam sa njom, vratila me je u život": Gorko se kajao zbog prevare koju je počinio u Zadruzi, a sada je bivši…

Blic 13.07.2020
Marko Janjušević Janjuš u rijalitiju Zadruga 3, sa strletom Majom Marinković prevario je suprugu Enu zbog čega se gorko kajao. Po izlasku iz Zadruge Marko Janjuševć Janjuš je otkrio s kim provodi dane izvan Bele kuće. - Od sinoć sam sa ćerkom… »
Kunite i pljujte! Ja Anabelu volim: Ovaj muškarac objavio fotku s Atijasovom, a Luna će izgoreti kad vidi koji! (Foto)

Kunite i pljujte! Ja Anabelu volim: Ovaj muškarac objavio fotku s Atijasovom, a Luna će izgoreti kad vidi koji! (Foto)

Kurir 13.07.2020
Anabela Atijas često bila osuđivana od strane svoje ćerke Lune Đogani zbog prijateljstva sa njenim, kako je ona neretko govorila, neprijateljima. U ovom slučaju to je Marko Đedović, koji je objavio na svom Instagramu snimak ekrana video poziva baš… »
"Kunite me, ali ja nju volim": Anabela sa ćerkinim najvećim neprijateljem, Luni Đogani će se smrknuti kad vidi ovo

"Kunite me, ali ja nju volim": Anabela sa ćerkinim najvećim neprijateljem, Luni Đogani će se smrknuti kad vidi ovo

Blic 13.07.2020
Majka Lune Đogani, pevačica Anabela Atijas često je bila osuđivana od strane svoje ćerke zbog prijateljstva sa Markom Đedovićem. Ipak, čini se da Anabela nikada nije gledala na Đedovića kao na nepijatelja, kako ga je Luna više puta nazivala… »
Janjuš se nije probudio pored maje Marinković: Javno je prevario ženu, a sada se u njegovom krevetu našla ona! (foto)

Janjuš se nije probudio pored maje Marinković: Javno je prevario ženu, a sada se u njegovom krevetu našla ona! (foto)

Kurir 13.07.2020
Marko Janjušević Janjuš privukao je ogromnu pažnju javnosti nakon šro je javno prevario svoju suprugu Enu Janjušević sa Majom Marinković. On je napustio rijaliti imanje u Šimanovcima pognute glave, nije zno šta ga je snašlo ni da li će ponovo… »
"Nasekirala sam se..." Anabelu sačekale loše vesti, zabrinuta za zdravlje ćerke!

"Nasekirala sam se..." Anabelu sačekale loše vesti, zabrinuta za zdravlje ćerke!

Press 13.07.2020
Nakon svog turbulentnog učešća u najgledanijem rijalitiju - Zadruga 3, iz kojeg je izašla kao četvoroplasirana, Anabela Atijas se oglasila lajv, putem svog Instagram profila i odgovorila na pitanja i pozdrave koje su joj upućivali njeni pratioci i… »
Sestre ponovo nerazdvojne! Luna objavila fotku sa Ninom: Komentari samo pljušte, ne zna se koja bolje izgleda! (foto)

Sestre ponovo nerazdvojne! Luna objavila fotku sa Ninom: Komentari samo pljušte, ne zna se koja bolje izgleda! (foto)

Kurir 13.07.2020
Luna Đogani je i te kako obeležila Zadrugu 3, kako svađama sa majkom Anabelom Atijas, tako i sa dečkom Markom Miljkovićem. U celu tu priču bila je i upletena njena mlađa sestra Nina Đogani koja je to sve morala da sluša i gleda i kojoj je bilo… »
Kruna me vratila u život, ali i dalje ne znam gde mi je glava: Janjuš prevario ženu s Majom, sad otkrio dalje planove

Kruna me vratila u život, ali i dalje ne znam gde mi je glava: Janjuš prevario ženu s Majom, sad otkrio dalje planove

Kurir 13.07.2020
Marko Janjušević Janjuš je odlučio da progovori i odgovori na sve ono o čemu se svakodnevno pisalo i polemisalo. Naime, oženjeni Janjuš je u otpočeo turbulentnu vezu sa Majom Marinković, pa su svi bili u rebusu šta će se dešavati nakon izlaska… »
OMEKŠAĆE i najtvrđe srce! Janjuš KONAČNO u NJENOM zagrljaju!

OMEKŠAĆE i najtvrđe srce! Janjuš KONAČNO u NJENOM zagrljaju!

Svet & Skandal 13.07.2020
Mnogi su smatrali da će Marko Janjušević Janjuš svojom harizmom i duhovitošću osvojiti prvo mesto u Zadruzi, međutim nije se baš najbolje pokazao sudeći po glasovima publike. Kako je i sam isticao, u poslednje vreme se nije osećao dobro na… »
Sija prsten na ruci čolakove bivše! Ivana Krunić verena? Evo šta kaže o ljubavnom životu!

Sija prsten na ruci čolakove bivše! Ivana Krunić verena? Evo šta kaže o ljubavnom životu!

Kurir 13.07.2020
Ivana Krunić bila je jedna od bivših zadrugarki koja se pojavila u superfinalnoj noći rijalitija. Ona je bila tu kako bi podržala svoje prijatelje iz Bele kuće, ali je jednim potezom šokirala. Naime, ona nam je pokazala prsten, za koji je rekla da… »
Prva janjuševa objava po izlasku iz zadruge: Žena mu je poručila da ne dolazi kući, a sad je pokazao šta mu je jedino…

Prva janjuševa objava po izlasku iz zadruge: Žena mu je poručila da ne dolazi kući, a sad je pokazao šta mu je jedino…

Blic 12.07.2020
Marko Janjušević Janjuš sinoć je među prvima ispao iz rijalitija "Zadruga", iako je nekada bio favorit za pobedu. Nakon što je suprugu prevario sa Majom, pa mu je žena poručila da ne dolazi kući, Janjuš se oglasio na društvenim mrežama i… »

Vesti dana »