Povezane vesti

Pogba: Matić nam je svima mentor

Pogba: Matić nam je svima mentor

N1 Info 13.07.2020
Fudbaler Mančester Junajteda Pol Pogba rekao je da je mentor njihovog tima Nemanja Matić. "Nemanja je mentor našeg tima, on je taj koji daje ravnotežu našoj ekipi. Mene tera da idem napred, usmerava me gde je potrebno, kaže mi gde treba da idem ili… »
MATIĆ – od odlaska do heroja: Pogba nije mogao dovoljno da ga nahvali…

MATIĆ – od odlaska do heroja: Pogba nije mogao dovoljno da ga nahvali…

Hot sport 13.07.2020
Svi su u decembru Nemanju Matića videli na izlaznim vratima Mančester junajteda Pominjalo se da bi Matić mogao da se preseli u redove Intera, ali su čelnici Mančestera odlučili da ga sačuvaju. Tako je fudbaler kojeg su svi videli na izlazu postao… »
Pogba: Matić je naš mentor, uz njega napredujem

Pogba: Matić je naš mentor, uz njega napredujem

Nova 13.07.2020
Najskuplji fudbaler u istoriji Mančester junajteda Pol Pogba izjavio je da je "preporođeni" Nemanja Matić mentor tima i jedan od najzaslužnijih za sjajne rezultate u poslednje vreme. Matić posle “restarta sezone” igra fenomenalno, a nedavno je i… »
Pogba: Matić je mentor našeg tima

Pogba: Matić je mentor našeg tima

Mozzart sport 13.07.2020
"Stalno mi daje savete", kaže Francuz. Igrao se jesenji deo polusezone u Premijer ligi. Jedan deo je Nemanja Matić proveo na terapijama zbog povreda, a u drugom ga pak nije bilo u timu. Tek stidljivo je srpski reprezentativac dobijao šansu, dok se u… »
Pogbine reči o Matiću odzvanjaju Old Trafordom!

Pogbine reči o Matiću odzvanjaju Old Trafordom!

Sportske.net 13.07.2020
Francuz nije krio oduševljenje formom Srbina. Najskuplji fudbaler u istoriji Mančester Junajteda Pol Pobga izjavio je da je "preporođeni" Nemanja Matić mentor tima i jedan od najzaslužnijih za sjajne rezultate u poslednje vreme. Matić posle restarta… »

Vesti dana »