Povezane vesti

Konačno, Dimitrov pobedio koronavirus

Konačno, Dimitrov pobedio koronavirus

Sportske.net 13.07.2020
Grigor Dimitrov se oporavio u potpunosti od koronavirusa. Bugarski teniser Grigog Dimitrov nema više koronavirus. On je bio pozitivan tokom Adria tura u Zadru, tada je otkazano finale turnira koji je organizovao Novak Đoković. Pored Grigora Dimitrova… »
Ivanišević se oporavio: Pobeda u pet setova

Ivanišević se oporavio: Pobeda u pet setova

N1 Info 13.07.2020
Goran Ivanišević objavio je da se oporavio od koronavirusa. Nekadašnji teniser, a sada trener Novaka Đokovića Goran Ivanišević objavio je da se oporavio od koronavirusa. "Pobeda u pet setova. Nakon dva dva negativna i dva pozitivna testa došao je… »
Dimitrov se izlečio od koronavirusa

Dimitrov se izlečio od koronavirusa

N1 Info 13.07.2020
Bugarski tenisač Grigor Dimitrov povrdio je na Instagramu da se oporavio od koronavirusa. Devetnaesti igrač sveta je učestovovao na Adria turu u Beogradu i Zadru, a poslednji duel u Hrvatskoj je predao jer se nije osećao najbolje. Dimitrov je… »
I Dimitrov se oporavio od koronavirusa

I Dimitrov se oporavio od koronavirusa

Nova 13.07.2020
Grigor Dimitrov, bugarski teniser objavio je na Instagramu da je negativan njegov poslednji test koronavirus. Bugarin je bio pozitivan 21. juna, poslednjeg dana humanitarnog turnira “Adrija tur” u Zadru, posle čega je otkazano finale. Zatim su ostali… »
Ivanišević se oporavio od korona virusa

Ivanišević se oporavio od korona virusa

Danas 13.07.2020
Goran Ivanišević, trener najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, saopštio je danas da se oporavio od korona virusa. „Nakon dva negativna i dva pozitivna testa, došao je na red moj omiljeni, peti set. A znate da sam uvek bio nezgodan u petom… »
Ivaniševićev trijumf u pet setova: "Znate da sam tada uvek nezgodan, napokon mogu na slobodu!" Legendarni Hrvat pobedio…

Ivaniševićev trijumf u pet setova: "Znate da sam tada uvek nezgodan, napokon mogu na slobodu!" Legendarni Hrvat pobedio…

Sportal blic 13.07.2020
Trener Novaka Đoković, Goran Ivanišević sa pratiocima na Instagramu podelio je lepe vesti. Nekadašnji teniser objavio je da je pobedio korona virus, te da je dobio negativan rezultat testa. je posle "Adrija tura" dva puta bio negativno testiran, ali… »

Vesti dana »