Povezane vesti

Načelnik Beogradske policije: Policajci na protestima trpe nasilje, reaguju tek kada im je život ugrožen

Načelnik Beogradske policije: Policajci na protestima trpe nasilje, reaguju tek kada im je život ugrožen

Radio 021 13.07.2020
Načelnik Policijske uprave za grad Beograd Milan Stanić izjavio je danas da su policajci u prethodnim danima na protestima trpeli nasilje i da nisu oni napali okupljene, već su intervenisali i to tek kada su im životi bili ugroženi, saopštilo je… »
Načelnik beogradske policije: Policajci su ti koji su trpeli nasilje na protestima

Načelnik beogradske policije: Policajci su ti koji su trpeli nasilje na protestima

Danas 13.07.2020
Načelnik Policijske uprave za grad Beograd Milan Stanić izjavio je danas da su policajci ti koji su tokom nedavnih protesta u glavnom gradu „trpeli nasilje“. Po njegovim rečima, nisu policajci napali okupljene, već su intervenisali „i to tek… »
Stanić: Policija je prethodnih dana trpela nasilje

Stanić: Policija je prethodnih dana trpela nasilje

Dnevnik 13.07.2020
BEOGRAD: Posao policijskih službenika je da osiguraju bezbednost građana naše zemlje, da zaštite imovinu i obezbede poštovanje zakona i mi ga obavljamo časno, pošteno i profesionalno, naveo je u saopštenju načelnik Policijske uprave Beograd Milan… »
Stanić: "Mi smo ti koji smo trpeli nasilje, intervenisali smo u trenutku kada su nam životi bili ugroženi"

Stanić: "Mi smo ti koji smo trpeli nasilje, intervenisali smo u trenutku kada su nam životi bili ugroženi"

Srbija danas 13.07.2020
Na vaš patriotizam izražen u pevanju rodoljubivih pesama, poručujemo vam - mi smo živote za Srbiju dali - napisao je načelnik Policijske uprave za Beograd. Načelnik Policijske uprave za grad Beograd Milan Stanić izjavio je danas da je posao… »

Vesti dana »