Povezane vesti
Borelj: Nadam se važnom iskoraku u normalizaciji odnosa Beograda i Prištine
Blic 13.07.2020
Šef diplomatije EU Đuzep Borel obavestio je ministre spoljnih poslova EU na sastanku u Briselu o nastavku dijaloga Beograda i Prištine izrazivši očekivanje da će naredni sastanak u okviru dijaloga, planiran za četvrtak 16. jula u Briselu, dovesti do… »
Borel: Nadam se važnom iskoraku u normalizaciji odnosa BG-PR
Nova 13.07.2020
Šef diplomatije EU Žosep Borel obavestio je ministre spoljnih poslova EU na sastanku u Briselu o nastavku dijaloga Beograda i Prištine izrazivši očekivanje da će naredni sastanak u okviru dijaloga, planiran za četvrtak 16. jula u Briselu, dovesti do… »
Vesti dana »

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Istorija i emocija na platnu! U Vojnom muzeju otvorena izložba povodom 110 godina od odbrane Beograda i Dana muzeja (foto)
Blic pre 14 minutajoš 1 povezana