Povezane vesti

Borel: Vrlo sam srećan što se dijalog Beograda i Prištine vratio na pravi put

Borel: Vrlo sam srećan što se dijalog Beograda i Prištine vratio na pravi put

N1 Info 13.07.2020
Šef evropske diplomatije Žozep Borel rekao je da je "vrlo srećan" što se dijalog Beograda i Prištine vratio na pravi put. "Razgovori su ponovo u toku, uz slaganje obe strane u vezi glavnih elemenata procesa. Veoma sam srećan što mogu da saopštim… »
Šef diplomatije EU otkrio čemu se Nada u vezi dijaloga Srbije i lažne države: Sledeći sastanak će biti važan iskorak!

Šef diplomatije EU otkrio čemu se Nada u vezi dijaloga Srbije i lažne države: Sledeći sastanak će biti važan iskorak!

Pravda 13.07.2020
Šef diplomatije EU Đuzep Borel obavestio je ministre spoljnih poslova EU na sastanku u Briselu o nastavku dijaloga Beograda i Prištine izrazivši očekivanje da će naredni sastanak u okviru dijaloga, planiran za četvrtak 16. jula u Briselu, dovesti… »
Borrell očekuje iskorak u normalizaciji odnosa Srbije i Kosova

Borrell očekuje iskorak u normalizaciji odnosa Srbije i Kosova

Al Jazeera 13.07.2020
Šef siplomatije je EU ministre obavijestio da su dogovoreni glavni elementi procesa i agenda sastanka u okviru dijaloga. Šef diplomatije Evropske unije Žosep Borrell obavijestio je ministre vanjskih poslova EU-a na sastanku u Briselu o nastavku… »
Borrell očekuje važan iskoraku u normalizaciji odnosa Srbije i Kosova

Borrell očekuje važan iskoraku u normalizaciji odnosa Srbije i Kosova

Al Jazeera 13.07.2020
Šef siplomatije je EU ministre obavijestio da su dogovoreni glavni elementi procesa i agenda sastanka u okviru dijaloga. Šef diplomatije Evropske unije Žosep Borrell obavijestio je ministre vanjskih poslova EU-a na sastanku u Briselu o nastavku… »

Vesti dana »