Povezane vesti

Brazilac udario po zvezdi: Bio sam bez plate, sa trudnom suprugom! Srećom, imali smo ušteđevinu!

Brazilac udario po zvezdi: Bio sam bez plate, sa trudnom suprugom! Srećom, imali smo ušteđevinu!

Hot sport 13.07.2020
Ukoliko pitate Zvezdaše pamte li brazilskog fudbalera Edsona da Silvu, verovatno se njega neće setiti, a oni koji ga pamte, pamte ga kao jedan od najvećih promašaja kluba. Čini se da ni njegove impresije iz Beograda nisu nešto bolje… »
Brazilac udario po zvezdi: Bio sam bez plate, sa trudnom suprugom! Srećom, imali smo ušteđevinu!

Brazilac udario po zvezdi: Bio sam bez plate, sa trudnom suprugom! Srećom, imali smo ušteđevinu!

Hot sport 13.07.2020
Ukoliko pitate Zvezdaše pamte li brazilskog fudbalera Edsona da Silvu, verovatno se njega neće setiti, a oni koji ga pamte, pamte ga kao jedan od najvećih promašaja kluba. Čini se da ni njegove impresije iz Beograda nisu nešto bolje… »
Najveći Zvezdin promašaj u poslednjih pet godina: "Nisu me plaćali, supruga mi je bila u osmom mesecu..."

Najveći Zvezdin promašaj u poslednjih pet godina: "Nisu me plaćali, supruga mi je bila u osmom mesecu..."

Sportske.net 13.07.2020
Jedan od slabijih igrača Crvene zvezde u poslednjih nekoliko godina govorio je brazilskim medijima. Navijači Crvene zvezde ne vole previše kada im se pomene Edson Da Silva. Ovaj fudbaler je došao kao veliko pojačanje, ali je pokazao da je jedan od… »
Brazilac kritikovao Zvezdu zbog lošeg odnosa

Brazilac kritikovao Zvezdu zbog lošeg odnosa

Sportski žurnal 13.07.2020
Mirasol, Red bul, Londrina, Guarani, Novorizontino bili su mu sledeće stanice posle odlaska sa Marakane. Edson Silva (34) i Crvena zvezda su raskinuli saradnju, brazilski štoper je ugovorio finansijske uslove rastanka i može da potraži novi klub… »
Edson udario po Zvezdi: Nije bilo novca, klub nije pomogao trudnoj ženi

Edson udario po Zvezdi: Nije bilo novca, klub nije pomogao trudnoj ženi

Mozzart sport 13.07.2020
„Da nisam imao ušteđevinu bilo bi još teže“, poručio nekadašnji štoper crveno-belih. Navijači Crvene zvezde sigurno se dobro sećaju brazilskog štopera Edsona da Silve. Snažni defanzivac je stigao u januaru 2016. godine, kao kapitalno… »

Vesti dana »