Povezane vesti
Protesti u Beogradu, Nišu i Zrenjaninu
Pravda 13.07.2020
U Beogradu, Nišu i Zrenjaninu počelo je okupljanje građana koji na ulice izlaze nezadovoljni aktuelnom vlašću i merama koje država preduzima u borbi protiv koronavirusa. Iako su prva dva dana protesta u Beogradu obeležili brojni sukobi policije i… »
Beograd: Protestovalo nekoliko stotina ljudi, DJB pozvao da se sutra blokira Upravni sud
Radio 021 13.07.2020
Ispred Skupštine Srbije okupilo se nekoliko stotina ljudi, koji su mirno demonstrirali. Nešto posle 22 sata demonstranti su počeli polako da se razilaze. Na protestu je lider Dosta je bilo Saša Radulović okupio stotinak svojih pristalica i pozvao ih da… »
(Uživo) Sedmi dan protesta: Šačica desničara blokira saobraćaj
Srbija danas 13.07.2020
Pratite uživo dešavanja u Beogradu i drugim gradovima Srbije. I večeras se u Beogradu, sedmi dan za redom, održavaju protesti. Opozicija i desničari su blokirali saobraćaj ispred zgrade Narodne skupštine Srbije. Podsetimo, na početku protesta, prvih… »
(UŽIVO) Sedmi dan protesta, ispred Skupštine desetak ljudi
Nova 13.07.2020
U Beogradu se očekuje okupljanje građana, sedmi dan zaredom, koji na ulice izlaze nezadovoljni aktuelnom vlašću i merama koje država preduzima za suzbijanje koronavirusa. Iako su prva dva dana protesta u Beogradu obeležili brojni sukobi policije i… »
Vesti dana »

Pljuskovi, grmljavina i osveženje: Danas jako pogoršanje vremena, ovim predelima Srbije prete i oluje
Telegraf pre 58 minutajoš 7 povezanih

Poraz hamasa i oslobađanje svih talaca idu zajedno: Netanjahu: Naložio sam da odmah počnu pregovori o okončanju rata
Blic pre 2 satajoš 3 povezane