Povezane vesti

Deo SPS mi radi o glavi

Deo SPS mi radi o glavi

Vesti online 14.07.2020
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić uverava da mu ne pada na pamet da radi protiv Aleksandra Vučića, tvrdeći da je učešće dela ljudi iz njegove partije na protestima protiv vlasti deo specijalnog rata, u kojem je, kako je objasnio… »
Trzavice u SPS: "Kome se ne dopada neka izađe sam ili ćemo ga isključiti"

Trzavice u SPS: "Kome se ne dopada neka izađe sam ili ćemo ga isključiti"

Mondo 14.07.2020
Posle poruke lidera Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića, oglasio se i jedan od njegovih najbližih saradnika Aleksandar Antić. Posle poruke lidera Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića, oglasio se i jedan od njegovih najbližih… »
Petar Škundrić: Tvrdokorni socijalista

Petar Škundrić: Tvrdokorni socijalista

Danas 14.07.2020
Ličnost Danas Kao grom iz vedra neba odjeknula je informacija da je među uhapšenim demonstrantima koji su nasilno želeli da uđu u Skupštinu Srbije bio i Vladimir Škundrić, sin istaknutog funkcionera Socijalističke partije Srbije Petra… »
Dačić: Pobuna u SPS-u

Dačić: Pobuna u SPS-u

Slobodna Evropa 14.07.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da je na delu "pobuna dela ljudi" iz SPS protiv njega. Komentarišući prisustvo pojedinih članova stranke na protestima protiv vlasti i izjave pojedinih funkcionera socijalista u… »
Socijalisti (ne)će biti opozicija

Socijalisti (ne)će biti opozicija

Danas 14.07.2020
Šta će biti sa vladajućom koalicijom nakon što su dovedeni u vezu pojedini antivladini demonstranti sa vrhom SPS Nakon što su ljudi bliski funkcionerima i ministrima Socijalističke partije Srbije učestvovali aktivno u demonstracijama protiv… »
Dačić: Pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene, neću da radim protiv Vučića

Dačić: Pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene, neću da radim protiv Vučića

Insajder 14.07.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas, komentarišući prisustvo pojedinih članova stranke na protestima protiv vlasti i izjave pojedinih funkcionera socijalista u vezi odnosa prema SNS, da je sve to deo… »
Dačić: Neću raditi protiv Vučića makar ne bio predsednik SPS

Dačić: Neću raditi protiv Vučića makar ne bio predsednik SPS

Press 14.07.2020
Neću raditi protiv predsednika Aleksandra Vučića, a ako SPS većinski hoće da radi protiv Vučića, sigurno neću u tome učestvovati niti više ostati na mestu predsednika SPS-a, poručio je danas lider socijalista i ministar spoljnih poslova Ivica… »
Dačić: Neću raditi protiv Vučića makar ne bio predsednik SPS

Dačić: Neću raditi protiv Vučića makar ne bio predsednik SPS

Nova 14.07.2020
Neću raditi protiv predsednika Aleksandra Vučića, a ako SPS većinski hoće da radi protiv Vučića, sigurno neću u tome učestvovati niti više ostati na mestu predsednika SPS-a, poručio je danas lider socijalista i ministar spoljnih poslova Ivica… »
Dačić: Na delu je pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene. Ja da radim protiv interesa Vučića neću…

Dačić: Na delu je pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene. Ja da radim protiv interesa Vučića neću…

Nedeljnik 14.07.2020
(BETAPHOTO/VLADA SRBIJE/SLOBODAN MILJEVIC/MO) Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je na delu “pobuna dela ljudi” iz SPS protiv njega. Komentarišući prisustvo pojedinih članova stranke na protestima… »
Dačić: Pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene, neću da radim protiv Vučića

Dačić: Pobuna dela ljudi iz SPS protiv mene, neću da radim protiv Vučića

Danas 14.07.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je na delu „pobuna dela ljudi“ iz SPS protiv njega. Komentarišući prisustvo pojedinih članova stranke na protestima protiv vlasti i izjave pojedinih funkcionera… »
“Nećemo tolerisati one koji ugrožavaju politiku Dačića”

“Nećemo tolerisati one koji ugrožavaju politiku Dačića”

Nova 14.07.2020
Funkcioneri Socijalističke partije Srbije (SPS) Ðorđe Milićević i Vladan Zagrađanin ocenili su da su Srbiji danas najpotrebniji jedinstvo, mir i politička stabilnost, i dodali da u svojim redovima neće tolerisati ni funkcionere ni članove koji u… »
Dačić: Tončev da se izvini Vučiću

Dačić: Tončev da se izvini Vučiću

Bujanovačke 14.07.2020
Bujanovac, Surdulica, Beograd, 14. juli 2020. (Foto Fonet printskrin)-Rekao sam Novici Tončevu da se izvini Aleksandru Vučiću zbog neprimerene izjave, izjavio je predsednik SPS Ivica Dačić. On je dodao da svako mora da snosi odgovornost za izjave… »

Vesti dana »