Povezane vesti
“Brine nas što je u CG više od 20 odsto pozitivno”
Nova 14.07.2020
Direktor crnogorskog Instituta za javno zdravlje (IJZ) Boban Mugoša izjavio je u ponedeljak da zabrinjava što je, prema podacima tog tela, više od 20 odsto od 2.000 uzoraka koji su poslati na obradu u Nemačku pozitivno, što, kako navodi, znači da će doći… »
Direktor KC Crne Gore: Na korona virus pozitivno 29 zdravstvenih radnika
Blic 13.07.2020
U Crnoj Gori je 29 zdravstvenih radnika pozitivno na korona virus, dok se njih 144 nalazi u samoizolaciji, izjavio je danas pomoćnik direktora Kliničkog centra Crne Gore Nemanja Radojević. Radojević je na konferenciji za medije Nacionalnog koordinacionog… »
Vesti dana »
Protesti širom Srbije zbog nasilja u Novom Sadu i napada SNS aktivista na studente: Policija u BGD presretala i hapsila kažu studenti (VIDEO, FOTO)
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Vučić o incidentima u Novom Sadu: Neki nisu hteli da beže, pa su im udarili nekoliko šamara
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Aleksandra Prijović na ivici suza: Sve puca od emocija na koncertu u čast Šabanu Šauliću, bila mu je miljenica: "On je jedan jedini" (video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
Pokušao da reketira baku praseta, pa mu zapalio automobil: Oglasio se MUP o hapšenju osumnjičenog: "Određeno je zadržavanje"
Blic pre 21 minutajoš 1 povezana



