Povezane vesti

Milošević: Nemamo nijedan razlog da odlažemo Superligu

Milošević: Nemamo nijedan razlog da odlažemo Superligu

Vesti online 14.07.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević izjavio je da nema razloga za odlaganje početka Superlige. – Kad su u pitanju zvanične i instuitucionalne odluke ne bih se mešao. Moje lično mišljenje je da nemamo nijedan razlog da odlažemo ligu. Da li… »
Milošević: Ako je Zvezda mogla da ima devet stranaca, što mi ne bi imali šest, ne žurimo sa pojačanjima prelazni rok je…

Milošević: Ako je Zvezda mogla da ima devet stranaca, što mi ne bi imali šest, ne žurimo sa pojačanjima prelazni rok je…

Hot sport 14.07.2020
Fudbaleri Partizana nalaze se na pripremama u hotelu Palisad na Zlatiboru, gde će brusiti formu za početak lige koja startuje 1. avgusta. Trener crno-belih Savo Milošević odgovarao je na pitanja novinara posredstvom portparolke kluba Biljane… »
“Ako je Zvezda imala osam stranaca, možemo i mi”

“Ako je Zvezda imala osam stranaca, možemo i mi”

Nova 14.07.2020
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, ima pozitivne utiske o reprezentativcu Gvineje Abdulajeu Siseu, koji je nedavno došao na probu, a pričao je i o drugim mogućnostima da pojača tim. On je poručio da će Sisea zavisiti da li će ostati ili… »
Milošević: Nema razloga za odlaganje, svi igraju bez publike

Milošević: Nema razloga za odlaganje, svi igraju bez publike

Nova 14.07.2020
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, ocenio je da nema razloga da se odlaže početak Superlige Srbije, pošto se širom Evrope igraju takmičenja bez publike usred pandemije koronavirusa. “Kada su u pitanju odluke države ne bih se mešao… »
Savo: Cela Evropa igra fudbal, nema razloga da odlažemo početak Superlige

Savo: Cela Evropa igra fudbal, nema razloga da odlažemo početak Superlige

Mozzart sport 14.07.2020
“A bez publike će se igrati i nekoliko meseci posle avgusta”, kaže Savo. Bukti pandemija korone u Srbiji i dalje nesmanjenom žestinom. Da li je to kraj prvog ili početak drugog pika, najmanje je bitno. Među zaraženima bilo je i fudbalera… »
Savo o odlaganju Superlige i bonus igračima, kakav je utisak ostavilo Sumino "pojačanje"?

Savo o odlaganju Superlige i bonus igračima, kakav je utisak ostavilo Sumino "pojačanje"?

Sportske.net 14.07.2020
Situacija sa pandemijom je i dalje problematična. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević ocenio je danas da nema razloga da se odlaže početak Superlige Srbije, pošto se širom Evrope igraju takmičenja bez publike u sred pandemije korona virusa… »
Partizanu je zaštita igrača od korone jedan od primarnih ciljeva!

Partizanu je zaštita igrača od korone jedan od primarnih ciljeva!

Mondo 14.07.2020
Milošević kaže da je takva realnost i da tim mora da funkcioniše u tim uslovima. Milošević kaže da je takva realnost i da tim mora da funkcioniše u tim uslovima Partizan poštuje sve mere kada je u pitanju pandemija koronavirusa, tako da za Sava… »
"Nemamo nijedan razlog da odlažemo ligu!" Savo Milošević prvo o Kovidu-19, zatim najavio pojačanja, pa otkrio šta ne može…

"Nemamo nijedan razlog da odlažemo ligu!" Savo Milošević prvo o Kovidu-19, zatim najavio pojačanja, pa otkrio šta ne može…

Sportal blic 14.07.2020
Trener Partizana odgovarao je na pitanja novinara tokom uključenja preko društvene mreže. je sa Zlatibora govorio o aktuelnoj situaciji u klubu, o eventualnim pojačanjima i početku takmičenja u Superligi Srbije. Trener crno-belih smatra da prvenstvo… »
Milošević o Siseu: Iskusan, školovan igrač, ali ne treba da žurimo

Milošević o Siseu: Iskusan, školovan igrač, ali ne treba da žurimo

Sportski žurnal 14.07.2020
Po preporuci Sejdube Sume, na probu u Partizan došao je reprezentativac Gvineje Abdulaj Sise, a Milošević je rekao da su prvi utisci pozitivni. "Sise je desni bek, nemam informaciju da je igrao centarhalfa. Suma nam je to pomenuo pre par meseci… »

Vesti dana »