Povezane vesti

"Izdao me srpski fudbaler, a bio mi je kao: Brat!" Bivši igrač Hajduka iz Splita o veličanju Ratka Mladića: Uzeo je bednu…

"Izdao me srpski fudbaler, a bio mi je kao: Brat!" Bivši igrač Hajduka iz Splita o veličanju Ratka Mladića: Uzeo je bednu…

Sportal blic 14.07.2020
Vesti iz Modriče uzburkale su javnost u Bosni i Hercegovini pošto je fudbaler Belmin Halilović zbog poruke u kojoj je veličao Ratka Mladića dobio otkaz u FK Modriča. Mediji su došli do prepiske Halilovića i kako on tvrdi jednog srpskog fudbalera… »
Halilović dobio otkaz zbog veličanja Ratka Mladića: Kriv sam, prijatelj me izdao za pare!

Halilović dobio otkaz zbog veličanja Ratka Mladića: Kriv sam, prijatelj me izdao za pare!

Sportski žurnal 14.07.2020
Fudbaler Bosne i Hercegovine Belmin Halilović dobio je otkaz u FK Modriča posle četiri dana zbog veličanja Ratka Mladića, piše klix.ba. Kako se navodi, 23-godišnji defanzivac je 10. jula potpisao ugovor sa Modričom, a već dan kasnije internetom… »
Halilović: Kriv sam, prijatelj me izdao za pare

Halilović: Kriv sam, prijatelj me izdao za pare

Nova 14.07.2020
Mladi fudbaler iz Bosne i Hercegovine Belmin Halilović oglasio se posle otkaza u FK Modriča zbog veličanja Ratka Mladića, rekavši da je kriv i da se izvinjava zbog nesmotrene šale. Defanzivac je 10. jula potpisao ugovor sa Modričom, a već dan… »
Ko je izdao Belmina? Prijatelj Srbin i to zbog novca!

Ko je izdao Belmina? Prijatelj Srbin i to zbog novca!

Mondo 14.07.2020
Ispovest Belmina Halilovića…. Ispovest Belmina Halilovića… Fudbaler Belmin Halilović dobio je otkaz u klubu Alfa Modriča samo četiri dana pošto je u javnost procurila njegova prepiska na društvenim mrežama u kojoj veliča generala Ratka… »
Veličao Ratka Mladića i dobio otkaz

Veličao Ratka Mladića i dobio otkaz

Nova 14.07.2020
Fudbaler Bosne i Hercegovine Belmin Halilović dobio je otkaz u FK Modriča posle četiri dana zbog veličanja Ratka Mladića, piše Klix.ba. Kako se navodi, 23-godišnji defanzivac je 10. jula potpisao ugovor sa Modričom, a već dan kasnije internetom… »
Oterali ga iz kluba posle 4 dana! Otkaz zbog "veličanja Ratka Mladića"

Oterali ga iz kluba posle 4 dana! Otkaz zbog "veličanja Ratka Mladića"

Mondo 14.07.2020
Fudbaler Modriče Belmin Halilović dobio je ekspresno otkaz jer je na Facebooku objavio fotografiju koja je izazvala mnogo bure. Fudbaler Modriče Belmin Halilović dobio je ekspresno otkaz jer je na Facebooku objavio fotografiju koja je izazvala mnogo… »
Fudbaler dobio otkaz u Modriči posle četiri dana zbog veličanja Ratka Mladića

Fudbaler dobio otkaz u Modriči posle četiri dana zbog veličanja Ratka Mladića

Telegraf 14.07.2020
Neobična vest iz Bosne i Hercegovine. Fudbaler iz Bosne i Hercegovine Belmin Halilović dobio je otkaz u FK Modriča posle četiri dana zbog veličanja Ratka Mladića, piše portal Klix.ba. Kako se navodi, 23-godišnji defanzivac je 10. jula potpisao… »

Vesti dana »