Povezane vesti

Oglasio se Miki Mećava: Oktrio zbog čega je napustio bolnicu

Oglasio se Miki Mećava: Oktrio zbog čega je napustio bolnicu

Nova 14.07.2020
Narodni pevač Miki Mećava juče je samoinicijativno napustio Kovid bolnicu "Arena", gde je skoro dve nedelje bio na lečenju. Njegov potez je iznenadio mnoge, a sada se oglasio iz samoizolacije i ispričao o čemu je reč. “Osećam potrebu da se… »
Miki Mećava se javio iz izolacije objasnio zašto je napustio COVID bolnicu

Miki Mećava se javio iz izolacije objasnio zašto je napustio COVID bolnicu

Telegraf 14.07.2020
- Uredno sam se svima javio i otišao kući sa maskom, vizirom i rukavicama. Pevač Miki Mećava, koji se leči od korona virusa, napustio je juče COVID 19 bolnicu "Arena". On se javio iz samoizolacija i objasnio da nije pobegao iz ove zdravstvene… »
Svima sam se uredno javio pa otišao! Miki Mećava objasnio sve iz samoizolacije nakon navoda da je pobegao iz bolnice!

Svima sam se uredno javio pa otišao! Miki Mećava objasnio sve iz samoizolacije nakon navoda da je pobegao iz bolnice!

Kurir 14.07.2020
Zbog brojnih navoda da je pobegao iz bolnice gde se lečio od koronavirusa, Miki Mećava oglasio se pa detaljno objasnio šta se dogodilo, te kako je završio na kućnom lečenju. Takođe, on je domaćim medijima dao na uvid i dokaze da je pušten iz… »
Pevač pobegao iz kovid bolnice u Beogradu! Policija traga za njim

Pevač pobegao iz kovid bolnice u Beogradu! Policija traga za njim

Blic 13.07.2020
Danas je oko 18.30 časova iz Kovid bolnice “Arena” bez odobrenja i bez zaštitne opreme izašao Milan Obradović (58), poznatiji kao Miki Mećava, saznaje "Blic". Miki Mećava je u bolnici bio jer je pozitivan na korona virus. Policija, kako… »

Vesti dana »