Povezane vesti
Albanac, kandidat za premijera S.Makedonije, demantovao da je zaražen
Beta 14.07.2020
Naser Ziberi, kanditat za premijera Severne Makedonije, demantovao je popodne informaciju da je pozitivan na KOVID-19. Demokratska unija za integraciju (DUI), najveća albanska partija u Severnoj Makedoniji, koja je od 2002. godine bila u skoro svim… »
Zarazio se u kampanji: Albanac kandidat za premijera Severne Makedonije pozitivan na koronu
Blic 14.07.2020
Kandidat za prvog premijera Albanca u Severnoj Makedoniji, koji je iz redova stranke DUI Alija Ahmetija, pozitivan je na virus Kovid-19, potvrdili su danas za Plusinfo iz te stranke. Iz DUI su rekli da je Naser Ziberi dobio rešenje da je pozitivan na… »
Kandidat za premijera Severne Makedonije Naser Ziberi pozitivan na kovid 19
Danas 14.07.2020
Kanditat albanske partije Demokratska unija za integraciju (DUI) za premijera Severne Makedonije Naser Ziberi pozitivan je na kovid 19, objavili su danas makedonski mediji. Prema portalu nedeljnika Fokus (fokus.mk), u DUI su potvrdili da je Ziberi danas… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 4 satijoš 25 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 4 satijoš 21 povezana

Fudbalska Srbija u žalosti, posle udara groma preminuo Dragiša Savković
Sportske.net pre 11 minutajoš 21 povezana

Gospodski potez Kataija o kojem se ne priča: Nagradio Krunićevu herojsku partiju kako niko nije očekivao
Mondo pre 1 satjoš 25 povezanih