Povezane vesti

Maja o odnosu sa oženjenim Janjušem: Nije onako kako sam očekivala!

Maja o odnosu sa oženjenim Janjušem: Nije onako kako sam očekivala!

Mondo 14.07.2020
Rijaliti gotov, problemi sve veći! Rijaliti gotov, problemi sve veći! Maja Marinković našla se na meti osuda zbog veze sa oženjenim Markom Janjuševićem Janjušem u rijalitiju Zadruga. Iako po zavšretku on nije direktno odgovarao na pitanja o… »
"Nije onako kako sam očekivala, stalno je sa ćerkom" Ljubavnica otkrila šta se dešava između nje i bivšeg košarkaša…

"Nije onako kako sam očekivala, stalno je sa ćerkom" Ljubavnica otkrila šta se dešava između nje i bivšeg košarkaša…

Blic 14.07.2020
Starleta i bivša učesnica ''Zadruge'' Maja Marinković nakon izlaska iz rijalitiia istakla je da je njena veze sa oženjenim Markom Janjuševićem Janjušem ne ide u smeru u kome je ona želela. - Janjuš i ja rešavamo taj naš odnos, još ne znam… »
Čujem se s Janjušem! Iznajmiće stan da živi sam: Maja Marinković raskrinkala ljubavnika, evo šta se dešava između njih!

Čujem se s Janjušem! Iznajmiće stan da živi sam: Maja Marinković raskrinkala ljubavnika, evo šta se dešava između njih!

Kurir 14.07.2020
Maja Marinković se oglasila i otkrila sve detalje svog trenutnog odnosa sa Janjušem, a on je uhvaćen u još jednoj laži, budući da je juče izjavio da se ne čuje ni sa kim, pa ni sa Marinkovićevom. Maja kaže da ne zna na čemu je sa Janjušem, da… »

Vesti dana »