Povezane vesti

Beron se oprostio od Crvene zvezde: Delije mi Beograd učinile drugom kućom

Beron se oprostio od Crvene zvezde: Delije mi Beograd učinile drugom kućom

Sportski žurnal 14.07.2020
Američki košarkaš Bili Beron emotivnom porukom na Tviteru oprostio se od Crvene zvezde, navijača i Beograda. "Na današnji dan pre dve godine potpisao sam za Crvenu zvezdu i to je bilo iskustvo koje nikad neću zaboraviti. Svim navijačima hvala na… »
Beron: Biti deo istorije Zvezde nema cenu

Beron: Biti deo istorije Zvezde nema cenu

N1 Info 14.07.2020
Američki košarkaš Bili Beron rekao je da mu je bila velika čast što je bio deo istorije Crvene zvezde, pošto se oprostio od kluba sa Malog Kalemegdana. Beron je u prethodne dve godine branio boje ’crveno-belih’, sa kojima je osvojio titule u ABA… »
“Biti deo istorije najuspešnijeg kluba u zemlji nema cenu”

“Biti deo istorije najuspešnijeg kluba u zemlji nema cenu”

Nova 14.07.2020
Bili Beron, američki plejmejker, oprostio se od zvezdaške publike porukom na društvenim mrežama. Košarkaš koji je u prethodne dve sezone bio jedan od lidera Crvene zvezde, na društvenim mrežama se osvrnuo na period proveden u Beogradu. “Bilo mi… »
Ugašene sve nade zvezdaša: Beron se oprostio od crveno-belih (foto)

Ugašene sve nade zvezdaša: Beron se oprostio od crveno-belih (foto)

Hot sport 14.07.2020
Bili Beron je svojom objavom na Instagramu rastužio navijače Zvezde. Ljubimac ‘Delija’, Bili Beron, rešio je da se putem Instagrama oprosti od navijača Crvene zvezde. – Bilo mi je zadovoljstvo da predstavljam Crvenu zvezdu prethodne dve godine… »
Beron se oprostio od Zvezde: Bilo mi je zadovoljstvo, uvek ću se vraćati Beogradu

Beron se oprostio od Zvezde: Bilo mi je zadovoljstvo, uvek ću se vraćati Beogradu

Mozzart sport 14.07.2020
"Biti deo istorije najuspešnijeg kluba u zemlji je stvar koja nema cenu" Bili Beron se na društvenim mrežama suštinski oprostio od Crvene zvezde. Fenomenalni bek se ovog leta povezuje sa brojnim evroligaškim timovima, a sada je objavio sliku na… »
Poruka Bilija Berona za sve zvezdaše!

Poruka Bilija Berona za sve zvezdaše!

Sportske.net 14.07.2020
Bili Beron se oglasio na društvenim mrežama. Bili Beron i zvanično nije više član Crvene zvezde mts. Nakon dve godine saradnje došlo je do rastanka, što je ovaj košarkaš i potvrdio na društvenim mrežama. "Pre dve godine sam potpisao ugovor sa… »
Nikakve dileme nema: Ovako se Bili Beron pozdravio sa Zvezdom!

Nikakve dileme nema: Ovako se Bili Beron pozdravio sa Zvezdom!

Mondo 14.07.2020
Sjajni američki bek neće ostati u crveno-belom dresu. Sjajni američki bek neće ostati u crveno-belom dresu. Ljubimac Zvezdine publike će ovog leta, sasvim sigunro, promeniti klub. Ako je i bilo nekih nedoumica, nadanja među Zvezdinim navijačima… »

Vesti dana »