Povezane vesti

Kako je saznao da je zaražen, šta je radio u Srbiji...

Kako je saznao da je zaražen, šta je radio u Srbiji...

N1 Info 15.07.2020
Centar Denvera Nikola Jokić pre nekoliko dana doputovao je u Sjedinjene Države i priključio se svom timu u Dizni kompleksu u Orlandu gde će biti održana završnica NBA lige. Srpski reprezentativac je tokom boravka u Srbiji bio pozitivan na… »
Jokić: Možda iznenadim sve... Nisam mnogo smršao

Jokić: Možda iznenadim sve... Nisam mnogo smršao

N1 Info 15.07.2020
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić priznao je da je bio iznenađen kada je saznao da je pozitivan na testu na koronavirus, pošto nije osećao nikakve simptome. "Rezultat testa me je iznenadio, jer sam se osećao dobro. Pratio sam svakodnevnu rutinu… »
Jokić konačno govorio o kilaži: Zanima vas koliko sam smršao?

Jokić konačno govorio o kilaži: Zanima vas koliko sam smršao?

Mondo 15.07.2020
Pojavio se mršaviji nego ikada, a sve je zanimalo koliko je tačno smršao... Pojavio se mršaviji nego ikada, a sve je zanimalo koliko je tačno smršao... Nikola Jokić (25) proveo je nekoliko meseci u Srbiji zbog pandemije korona virusa i nije se… »
Jokić prvi put govorio o koronavirusu

Jokić prvi put govorio o koronavirusu

Nova 15.07.2020
Nikola Jokić nije govorio za srpske medije tokom boravka u Srbiji, ali je u Americi to obaveza koju mora da ispuni. Najbolji centar NBA lige je u subotu stigao u Orlando gde se pridružio timu Denver Nagetsa, ali je morao da provede tri dana u karantinu… »
Procurile informacije o boravku Jokića u Orlandu

Procurile informacije o boravku Jokića u Orlandu

Nova 15.07.2020
Iako se Nikola Jokić u javnosti pojavio tek u utorak, on je u Orlando, gde će se nastaviti NBA sezona, već proveo nekoliko dana. Poslednjih nedelja su američki, ali i srpski mediji, spekulisali o tome kada će se najbolji centar lige pridružiti ekipi… »
Jokić konačno u balonu Orlanda: Možda ću vas sad iznenaditi, možda ću biti loš

Jokić konačno u balonu Orlanda: Možda ću vas sad iznenaditi, možda ću biti loš

Mozzart sport 15.07.2020
Srpski centar se pridružio Denverovoj ekipi. Najveći deo pitanja kolega iz SAD bio je, naravno, o njegovoj kilaži. Tri duge nedelje. Bar za navijače koji su uoči završnice NBA lige spavali na iglama čekajući najboljeg igrača. Ni u stručnom… »

Vesti dana »