Povezane vesti

Ronioci Žandarmerije iz jezera izvukli telo mladića koji se utopio pred bratom i drugom

Ronioci Žandarmerije iz jezera izvukli telo mladića koji se utopio pred bratom i drugom

Niške vesti 15.07.2020
Za njim je potraga trajala od juče, a jedan meštanin pokušao je da ga spase kada je video da se davi, međutim u tome nije uspeo Mladić je u trenutku nesreće bio na dušeku samo 3,4 metra od obale, međutim sa njega se prevrnuo, a kako je bio… »
Tužan kraj potrage: Ronioci Žandarmerije iz jezera izvukli telo tinejdžera koji se utopio pred bratom i drugom

Tužan kraj potrage: Ronioci Žandarmerije iz jezera izvukli telo tinejdžera koji se utopio pred bratom i drugom

Blic 15.07.2020
Ronioci Žandarmerije oko 14 sati izvukli su iz Bovanskog jezera telo sedamnaestogodišnjeg Bogoljuba B. koji se juče utopio. Za Bogoljubom je potraga trajala od juče, a jedan meštanin pokušao je da ga spase kada je video da se davi, međutim u tome… »
Izvučeno telo mladića koji je nestao u Bovnskom jezeru

Izvučeno telo mladića koji je nestao u Bovnskom jezeru

Nova 15.07.2020
Ronioci Žandarmerije oko 14 sati izvukli su iz Bovanskog jezera telo sedamnaestogodišnjeg Bogoljuba B. koji se juče utopio. Za Bogoljubom je potraga trajala od juče, a jedan meštanin pokušao je da ga spase kada je video da se davi, međutim u tome… »
Pronađeno telo mladića (17) koji se utopio u Bovanskom jezeru

Pronađeno telo mladića (17) koji se utopio u Bovanskom jezeru

Telegraf 15.07.2020
Telo mladića izvukli su ronioci žandarmerije danas oko 13.50 sati. Telo mladića Bogoljuba B. koji se juče utopio u Bovanskom jezeru izvučeno je danas. Telo mladića izvukli su ronioci žandarmerije danas oko 13.50 sati. - Mladić je bio neplivač… »
"Mahao je: Rukama... Skočio sam u vodu, ali video sam samo mehuriće, njega nije bilo..." Potresna ispovest muškarca koji je…

"Mahao je: Rukama... Skočio sam u vodu, ali video sam samo mehuriće, njega nije bilo..." Potresna ispovest muškarca koji je…

Blic 15.07.2020
Bio sam na terasi u vikendici i video sam ga kad je počeo da se davi, mahao je rukama... Otrčao sam do obale, skočio u vodu da ga izvadim, međutim ja ga više nisam video. Kada sam zagnjurio video sam samo mehuriće - kaže za "Blic" Ljubiša Savić… »
Potraga za nestalim mladićem još traje: Građevinski radnik čuo vapaje za pomoć, skočio u Bovansko jezero, ali nije uspeo…

Potraga za nestalim mladićem još traje: Građevinski radnik čuo vapaje za pomoć, skočio u Bovansko jezero, ali nije uspeo…

Blic 15.07.2020
Pripadnici sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije nastaviće i danas potragu za Bogoljubom B. (17) iz aleksinačkog sela Mozgovo koji je nestao juče oko 14.50 časova na Bovanskom jezeru na mestu zvanom "Brška reka". Tinejdžer se kupao u jezeru… »
I dalje traže mladića (17) koji je nestao u Bovanskom jezeru

I dalje traže mladića (17) koji je nestao u Bovanskom jezeru

Nova 15.07.2020
Pripadnici sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije nastaviće i danas potragu za Bogoljubom B. (17) iz aleksinačkog sela Mozgovo koji je nestao juče oko 14.50 časova na Bovanskom jezeru na mestu zvanom "Brška reka". Tinejdžer se kupao u jezeru… »

Vesti dana »