Povezane vesti
Dobar rod i kvalitet pšenice, poljoprivrednici zadovoljni prinosom
Sandžak haber 15.07.2020
Žetva pšenice je pri kraju, kvalitet je dobar, a prinosi su bolji od očekivanja slažu se poljoprivrednici i dodaju kako bi za bolju cenu trebalo malo sačekati sa prodajom. Poljoprivrednik iz Banatskog Novog Sela kod Pančeva Zoran Sefkerinac kaže da je… »
Dobar rod i kvalitet pšenice, šta da radite da dobijete bolju cenu?
Telegraf 15.07.2020
Cena je već krenula gore. Žetva pšenice je pri kraju, kvalitet je dobar, a prinosi su bolji od očekivanja slažu se poljoprivrednici i dodaju kako bi za bolju cenu trebalo malo sačekati sa prodajom. Poljoprivrednik iz Banatskog Novog Sela kod Pančeva… »
Dobar rod i kvalitet pšenice-za bolju cenu prodati kasnije
RTV 15.07.2020
BANATSKO NOVO SELO/KUKUJEVCI - Žetva pšenice je pri kraju, kvalitet je dobar, a prinosi su bolji od očekivanja slažu se poljoprivrednici i dodaju kako bi za bolju cenu trebalo malo sačekati sa prodajom. Poljoprivrednik iz Banatskog Novog Sela kod Pančeva… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 1. jul: Sutra oblačno i nestabilno, manji pad temperature
Beta pre 1 satjoš 55 povezanih
Siniša Mali o novom paketu mera: Nemamo nikakav problem sa novcem, hoćemo da vratimo građanima! Evo ko se nalazi na spisku za državnu pomoć
Kurir pre 1 satjoš 44 povezane
Industrijska proizvodnja u Srbiji u maju 2026. veća 0,3 odsto u odnosu na isti mesec 2025.
Nova ekonomija pre 8 minutajoš 23 povezane
Ukrajinski oligarh i njegova porodica povređeni u eksploziji u Monaku: mediji
BBC News pre 59 minutajoš 26 povezanih
Holandija nikada nije bila neuspešna kao na Mundijalu 2026: Crna statistika "lala"
Euronews pre 13 minutajoš 96 povezanih



