Povezane vesti

Šarić: Ne pitajte me za prvi milion, već za prvih 27 miliona

Šarić: Ne pitajte me za prvi milion, već za prvih 27 miliona

Radio 021 15.07.2020
Optuženi Darko Šarić rekao je danas u završnoj reči na suđenju za pranje više od 20 miliona evra da je dokazao poreklo svog novca, a da je tužilac lažov. Šarić očekuje da bude oslobođen optužbi da je organizovao kriminalnu grupu koja je po… »
Tužilac traži maksimalnu kaznu, a Šarić oslobađanje

Tužilac traži maksimalnu kaznu, a Šarić oslobađanje

Blic 15.07.2020
Darko Šarić, optužžen za organizovanje kriminalne grupe za pranje novca u u Srbiji danas je u završnoj reči pred Specijalnim sudom u Beogradu još jednom ponovio da nije kriv i tražio od suda da ga oslobodi od optužbi. - Obično se kaže ne… »
Šarić u završnoj reči ponovio da nije kriv za pranje novca: Tražio da bude oslobođen

Šarić u završnoj reči ponovio da nije kriv za pranje novca: Tražio da bude oslobođen

Telegraf 15.07.2020
Šarić je u kratkim crtama ponovio tok novca, kako je deo uplaćivao na račun sada pokojnog Dragana Dudića Frica, napominjući da je izvesnu sumu dao i optuženima Marku Daboviću i Zoranu Ćopiću. Darko Šarić, optužen za pranje novca zarađenog… »
Šarić o pranju para: Ne pitajte me za prvi milion

Šarić o pranju para: Ne pitajte me za prvi milion

Nova 15.07.2020
Darko Šarić, optuženi za pranje 22 miliona evra stečenih krijumčarenjem narkotika, rekao je danas u završnoj reči u Specijalnom sudu u Beogradu da ostaje pri odbrani koju je izneo maja 2015. godine kada je negirao ovo krivično delo, a koju su… »
Ovako se Šarić danas obratio sudijama: Kažu ne pitajte ga za prvi million, a ja kažem - pitajte me slobodno za prvih 27!

Ovako se Šarić danas obratio sudijama: Kažu ne pitajte ga za prvi million, a ja kažem - pitajte me slobodno za prvih 27!

Kurir 15.07.2020
Na televizije se prikazivala otimačina mojih svari a da niste ni počeli da mi sudite! Darko Šarić, koji je optužen da je oprao 22 miliona evra od šverca kokaina, izjavio je danas pred Specijalnom sudom u Beogradu tužilaštvo nije dokazao da je… »

Vesti dana »