Povezane vesti

Trinkijeri zvanično u Bajernu: Srećan sam i ponosan

Trinkijeri zvanično u Bajernu: Srećan sam i ponosan

N1 Info 15.07.2020
Andrea Trinkijeri će naredne sezone biti trener Bajerna, potvrdio je u sredu minhenski tim. "Srećan sam i ponosan što ću biti deo Bajerna, jednog od najvećih klubova na svetu, koji tradicionalno ostvaruje uspehe na najvišim nivoima", rekao je… »
Trinkijeri: "Došao sam u jedan od najvećih klubova na svetu", ali na koji je sport mislio?

Trinkijeri: "Došao sam u jedan od najvećih klubova na svetu", ali na koji je sport mislio?

Sportske.net 15.07.2020
Tim iz Bavarske dobio zvučno ime na klupi. Doskorašnji trener Partizana Andrea Trinkijeri danas je i zvanično postao trener Bajerna. Italijan je početkom meseca raskinuo saradnju sa beogradskim timom, pa je od tada figurirao kao novi trener minhenskog… »
Trinkijeri zvanično u Minhenu: Bajern, to je tradicija

Trinkijeri zvanično u Minhenu: Bajern, to je tradicija

Mozzart sport 15.07.2020
Dužina ugovora nije saopštena. Od dana kada je napustio Partizan bilo je jasno da će Andrea Trinkijeri postati novi šef stručnog štaba Bajerna. Klub iz Minhena danas je zvanično potvrdio da će italijanski stručnjak sedeti na klubi nemačkog… »
Trinkijeri je opet “Nemac”: Ponosan sam zbog tradicije…

Trinkijeri je opet “Nemac”: Ponosan sam zbog tradicije…

Nova 15.07.2020
Andrea Trinkijeri, doskorašnji trener Partizana, zvanično je predstavljen kao novi šef stručnog štaba minhenskog Bajerna. Detalji ugovora i period na koji se italijanski stručnjak obavezao na saradnju nisu objavljeni. Trinkijeri se vraća u… »

Vesti dana »