Povezane vesti
Važan potpis: Najbolji strelac ostaje u Radničkom
Hot sport 15.07.2020
Vaterpolo klub Radnički iz Kragujevac povukao je još jedan važan potez, produžetkom saradnje sa najboljim strelcem iz prošle sezone, Nikolom Lukićem, koji je na 23 meča u svim takmičenjima postigao 54 gola. Ovaj dvadesetdvogodišnjak ustalio se na spisku… »
Kragujevački Radnički čuva golgetera
Mondo 15.07.2020
Vaterpolo klub Radnički iz Kragujevac povukao je još jedan važan potez, produžetkom saradnje sa najboljim strelcem iz prošle sezone, Nikolom Lukićem, koji je na 23 meča u svim takmičenjima postigao 54 gola. Vaterpolo klub Radnički iz Kragujevac povukao… »
Najbolji strelac ostaje u Kragujevcu: Lukić produžio vernost
Sportski žurnal 15.07.2020
Vaterpolo klub Radnički iz Kragujevca produžio je saradnje Nikolom Lukićem koji je u prošloj sezoni sa 54 gola na 23 meča bio najbolji strelac kluba. – Odlučio sam da produžim ugovor, jer sam prezadovoljan kompletnom situacijom u klubu. Sve funkcioniše… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 5 satijoš 1 povezana



