Povezane vesti
Bolton: Promena granica razuman pristup dijalogu Beograda i Prištine
Danas 15.07.2020
Bivši savetnik za nacionalnu bezbednost američkog predsednika Džon Bolton izjavio je u intervjuu za BIRN da su Srbija i Kosovo možda daleko od tačke u kojoj je rešenje problema bilo moguće, ali i izrazio uverenje da su strahovi o mogućoj razmenom… »
Bolton: Beograd i Priština možda daleko od dogovora
Nova 15.07.2020
Bivši savetnik za nacionalnu bezbednost američkog predsednika Džon Bolton izjavio je da su Beograd i Priština možda daleko rešenja međusobnog spora. U intervjuu za BIRN, on je takođe izrazio uverenje da su strahovi u vezi s mogućom razmenom teritorije… »
Bolton za BIRN: Propuštena prilika za rešavanje pitanja Kosova
Glas Amerike 15.07.2020
BEOGRAD — Bivši savetnik Donalda Trampa za nacionalno bezbednost Džon Bolton ocenio je u intervjuu za BIRN da su Srbija i Kosovo sada možda daleko od tačke u kojoj je rešenje bilo moguće. Bolton smatra i da su strahovi u vezi sa idejom razmene teritorija… »
Vesti dana »
Spoljnopolitički odbor EP usvojio Piculin izveštaj o Srbiji
Radio sto plus pre 6 satijoš 37 povezanih
"SNS ekipa za specijalne zadatke": Ko su putnici kojima nije dozvoljen ulazak u Crnu Goru
N1 Info pre 1 satjoš 80 povezanih
Odbačena krivična prijava protiv trojice policijaca u slučaju Senjak - nakon odluke VJT pušteni iz Centralnog zatvora
RTS pre 32 minutajoš 89 povezanih
Bogdan Bogdanović ostao bez reči zbog smrti Edina Avdića, jedna objava mnogo toga govori
Nova pre 2 minutajoš 33 povezane




