Povezane vesti
Sprečeno krijumčarenje 60.000 evra
Danas 15.07.2020
Uprava carina saopštila je danas da su carinici, u saradnji sa policijom, u utorak, 14. jula, na prelazu Batrovci, sprečili krijumčarenje više od 60.000 evra skrivenih u fabričkoj šupljini ispod sedišta vozača i suvozača. Detaljnim pregledom automobila… »
Carinici na Batrovcima otkrili više od 60.000 neprijavljenih evra
Dnevnik 15.07.2020
BATROVCI: Krijumčarenje više od 60.000 evra skrivenih u fabričkoj šupljini automobila sprečeno je na graničnom prelazu Batrovci, saopšteno je danas iz Uprave carina. Ispod vozačkog sedišta pronađeno je 39,9 hiljada evra, dok se ispod suvozačevog sedišta… »
Zaplena na Batrovcima: Više od 60.000 evra sakrili ispod sedišta foto
Kurir 15.07.2020
Carinici su 14. jula 2020. godine na prelazu Batrovci, u saradnji sa policijom, sprečili krijumčarenje neprijavljenih evra skrivenih u fabričkoj šupljini ispod sedišta vozača i suvozača. Prekršaj je otkriven u popodnevnim časovima na ulaznoj strani… »
Vesti dana »

RHMZ izdao hitna upozorenja za intenzivne pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije, uključujući Beograd
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 59 povezanih

VIDEO Spektakl u trci na 100 metara – Oblik Sevil je najbrži čovek na svetu
Nova pre 1 satjoš 34 povezane

Poljoprivrednici protestuju u Novom Sadu jer Vlada nije ispoštovala ranije dogovore: Traktori će kod Banovine biti jedan dan
Danas pre 2 satajoš 15 povezanih

U više gradova u Srbiji sinoć protesti pristalica vlasti i studenata u blokadi, negde istovremeni
Novi magazin pre 9 satijoš 8 povezanih