Povezane vesti
Srpski serijski silovatelj ispričao gnusne detalje iživljavanja nad ženama: Kada je ovo priznao i tužilac se sledio
Kurir 15.07.2020
Za Srbinom (29), serijskim silovateljem osumnjičenom da je u Nemačkoj napastvovao čak sedam žena među kojima je i maloletnica, potraga je trajala četiri nedelje i u nju su bili uključeni čamci, helikopteri, bespilotne letelice i psi, ali i 83… »
Detalji hapšenja Srbina: Tražili ga helikopterima i čamcima
Nova 15.07.2020
Nemačka policija uhapsila je muškarca (29), za koga se pretpostavlja da je državljanin Srbije i koji se sumnjiči za seriju silovanja izvršenih u prethodnih mesec dana, a kako navode tamošnji mediji, potraga za njim trajala je pune četiri nedelje… »
Berlin: Uhapšen serijski silovatelj, srpski državljanin
Dnevnik 15.07.2020
BERLIN: Nemačka policija uhapsila je jednog 29-godišnjeg srpskog državljanina koji je osumnjičen za serijsko silovanje žena u Berlinu. Već nedeljama je policija tragala za serijskim silovateljem, koji je u noći na sredu konačno uhapšen u Berlinu… »
Vesti dana »

"Notorne laži": Ministarstvo odbrane odbacuje navode o upotrebi zvučnog topa tokom protesta
Blic pre 47 minutajoš 49 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 17 satijoš 9 povezanih

Veliki požar u diskoteci u Severnoj Makedoniji: Poginula najmanje 51 osoba, više od 150 povređenih
NIN pre 22 minutajoš 71 povezana

Vlada Srbije će proglasiti 18. mart Danom žalosti zbog tragedije u Severnoj Makedoniji
Sputnik pre 1 satjoš 31 povezana