Povezane vesti
Uspon i pad čoveka koji je Trampa doveo na vlast
Nova 16.07.2020
Bred Parskejl, glavni strateg predizborne kampanje američkog predsednika Donalda Trampa, smenjen je danas, a na njegovo mesto doći će Bil Sipijen, dosadašnji Parskejlov saradnik i zamenik. Ovo je Tramp objavio na Tviteru, dok je uživo, pretpostavljamo… »
Tramp smenio menadžera svog izbornog tima
Dnevnik 16.07.2020
VAŠINGTON: Američki predsednik Donald Tramp smenio je menadžera u svom izbornom timu Breda Parskejla, hirovitog i kontroverznog stručnjaka koji je rukovodio izbornim timom u poslednje dve godije, izvestio je londonski Gardijan. Parskejla će na mestu… »
Tramp smenio menadžera svog izbornog tima
Nova 16.07.2020
Američki predsednik Donald Tramp smenio je menadžera u svom izbornom timu Breda Parskejla, hirovitog i kontroverznog stručnjaka koji je rukovodio izbornim timom u poslednje dve godine, izvestio je londonski Gardijan. Paskejla će na mestu menadžera… »
Vesti dana »
FOTO I VIDEO: Jaćimovići započeli štrajk glađu, studenti i građani im pomogli da postave šator ispred Banovine
Moj Novi Sad pre 29 minutajoš 32 povezane
Nastavlja se ofanziva Moskve: Rusi preuzeli čak tri naselja u Zaporožju i Donjecku
Večernje novosti pre 4 minutajoš 29 povezanih
Vučić jutros razgovarao sa Dijanom Hrkom i Uglješom Mrdićem: „Zamolio sam ih da zaustave štrajk glađu, da ne naškode sebi“
Nedeljnik pre 39 minutajoš 20 povezanih
Padavine ne prestaju: Na jugu do 20 litara kiše, na snazi žuti meteo-alarm
Vreme pre 1 satjoš 23 povezane
Đoković skočio na ATP listi: Evo kako mu je 101. titula pomogla da promeni poziciju
Mondo pre 1 satjoš 26 povezanih


