Povezane vesti

Maja završila sa njim! Janjuš je lažov i manipulator! Izdao je ženu i dete!

Maja završila sa njim! Janjuš je lažov i manipulator! Izdao je ženu i dete!

Svet plus 16.07.2020
Maja Marinković se oglasila nakon žestoke rasprave sa Janjušem zbog koje je reagovala policija i otkrila sve detalje. Maja završila sa njim! Janjuš je lažov i manipulator! Izdao je ženu i dete! Nakon priče da su se Maja Marinković i Marko… »
Buran susret: Žestoka svađa rijaliti ljubavnika, reagovala i policija?

Buran susret: Žestoka svađa rijaliti ljubavnika, reagovala i policija?

Mondo 16.07.2020
Situacija se ne smiruje! Situacija se ne smiruje! Razvoj situacije u ljubavnoj romansi između Maje Marinković i njenog oženjenog dečka Marka Janjuševića Janjuša ne prestaje da intrigira javnost. Ona je, nakon njegovog o kolišanja oko odgovora da… »
Oglasila se maja posle svađe sa Janjušem! Nismo više zajedno! Otkrila detalje burnog raskida, a onda potkačila i Enu!

Oglasila se maja posle svađe sa Janjušem! Nismo više zajedno! Otkrila detalje burnog raskida, a onda potkačila i Enu!

Kurir 16.07.2020
Maja Marinković definitivno je završila vezu sa oženjenim bivšim košarkašem Markom Janjuševićem Janjušem, koju je započela u rijalitiju Zadruga! - Videli smo se sinoć, ja sam završila sa njim. Shvatila sam da je, posle svih njegovih postupaka… »
Maja raskinula sa Janjušem: Posle njegovog snimka sa ženom sve obelodanila: "Bili smo kod mene u stanu, Ena je sa njim samo…

Maja raskinula sa Janjušem: Posle njegovog snimka sa ženom sve obelodanila: "Bili smo kod mene u stanu, Ena je sa njim samo…

Blic 16.07.2020
Maja Marinković obelodanila je da je raskinula vezu sa oženjenim košarkašem Markom Janjuševićem Janjušem, nakon što je on snimljen u tržnom centru sa suprugom Enom. Juče je u javnost dospeo snimak Janjuša i njegove žene Ene kako zajedno sa… »
Janjuš uhvaćen sa ženom u tržnom centru: Pogledajte kako su uživali, ćerkica Kruna je pored njih! Šta će biti sa njim i…

Janjuš uhvaćen sa ženom u tržnom centru: Pogledajte kako su uživali, ćerkica Kruna je pored njih! Šta će biti sa njim i…

Blic 15.07.2020
Marko Janjušević Janjuš video se sa ćerkom i suprugom, a oni su uhvaćeni u jednom tržnom centru, gde su uživali u šopingu. Kupovali su stvari koje su im bile potrebne, a čini se da je između Janjuša i njegove žene Ene sve u redu. Mala Kruna je… »

Vesti dana »