Povezane vesti
"Danas se Srba boje samo: Se*onje i kukavice" Mesić iskoristio Srbiju da žestoko isproziva desničare u Hrvatskoj
Blic 16.07.2020
Bivši hrvatski predsednik Stjepan Mesić rekao je da Srbi u Hrvatskoj nikom ne predstavljaju pretnju. - Neki su naučili da na Srbe u Hrvatskoj gledaju kao na opasnost. Pa, ne može pet posto Srba biti opasnost - rekao je Mesić o ulasku Borisa Miloševića… »
Mesić: Srba se danas boje samo se*onje i kukavice
Nova 16.07.2020
Bivši predsednik Hrvatske Stjepan Mesić objasnio je u Pressingu zagrebačkog N1 zašto smatra da je pobeda HDZ-a Andreja Plenkovića na izborima dobra. O manjinskom zastupniku u Vladi rekao je: "Neki su naučili da na Srbe u Hrvatskoj gledaju kao na… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

(Mape) počinje sutra! Spremite se za dane ekstremnih vrućina, jer će potrajati! Pred nama je najduži tropski talas u Srbiji ovog leta
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 3 satajoš 1 povezana