Povezane vesti
Apel zaposlenika mostarskog Doma zdravlja: Nećemo moći dugo izdržati
Slobodna Evropa 16.07.2020
Zaposlenici Doma zdravlja Mostar pozvali su svoje sugrađane da im pomognu, kako bi im mogli pružiti što bolju zdravstvenu njegu u vremenu pandemije. U otvorenom pismu poručili su da neće moći dugo izdržati sa iscrpljenim zdravstvenim sistemom. „Molimo… »
Korona paralisala Mostar: Izolacija se ne poštuje, radnici kriju simptome, a zalihe zaštitne opreme na izdisaju
Srbija danas 16.07.2020
Ekonomski sistem se polako vraća na noge, ali zdravstveni tone sve dublje. Broj obolelih od novog korona virusa u gradu Mostaru je veoma veliki i u konstantnom je porastu. Naveli su to lekari iz Doma zdravlja Mostar koji su danas objavili uvid u aktuelnu… »
Aktuelna situacija sa koronom: Pacijenti sve manje poštuju izolaciju, radnici kriju simptome
Blic 16.07.2020
Broj obolelih od novog korona virusa u gradu Mostaru je veoma teško i u konstantno je porastu inficiranih od ove bolesti. Naveli su to lekari iz Doma zdravlja Mostar koji su danas objavili uvid u aktuelnu situaciju vezanu za epidemiju korona virusa. U… »
Vesti dana »
Beogradski zborovi organizuju marš: Šetnja gradom duga 39 kilometara
Radio 021 pre 5 satijoš 7 povezanih
BLOG UŽIVO Rojters: Američka ambasada u Bagdadu pogođena raketom, Tramp tvrdi da je Iran poražen; Teheran preti odmazdom ukoliko budu pogođeni njegovi objekti (FOTO)
Insajder pre 1 satjoš 43 povezane
Kurti i Sorensen dogovorili: Boravišne dozvole za srpske studente i prosvetne radnike na godinu dana na Kosovu
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih
Vreme danas: Pretežno sunčano i toplo, temperatura do 21 stepen
Nedeljnik pre 3 satajoš 26 povezanih
Petković: Izbegli smo najcrnji scenario zatvaranja srpskih institucija na KiM
Euronews pre 59 minutajoš 16 povezanih



