Povezane vesti
U Novom Pazaru umrle još dve osobe od posledica infekcije
Nova 16.07.2020
U regionalnoj KOVID-bolnici u Novom Pazaru u poslednja 24 sata umrlo je osmoro pacijenata, od kojih je dvoje obolelo od KOVIDA-19, dok je šestoro zavedeno kao "noncovid" pacijenti, saopštio je mesni Štab za vanredne situacije. Koordinator Bolnice, Mirsad… »
Vesti dana »
Fasada zgrade crna, širi se gusti dim! Bukti požar u stanu u Nišu: Ima povređenih, sumnja se da je ovo uzrok! (video)
Kurir pre 12 minutajoš 24 povezane
RHMZ i Batut upalili alarme, stiže pik toplotnog talasa! Čak 14 gradova u narandžastom, a ovde će sutra biti najgore: Izdat najviši stepen upozorenja!
Blic pre 2 satajoš 42 povezane
SZO: Više od 1.300 ljudi umrlo tokom toplotnog talasa koji je pogodio Evropu
Insajder pre 21 minutajoš 19 povezanih



