Povezane vesti

Pogledajte Partizanove golove, ali Savo ovo više ne može da podnese?!

Pogledajte Partizanove golove, ali Savo ovo više ne može da podnese?!

Sportske.net 16.07.2020
Neuobičajena, ali iskrena izjava trenera Partizana posle današnje utakmice. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da ne podnosi prijateljske utakmice i dodao da je današnji meč protiv Trepče bio samo deo treninga. "Skoro sam na granici… »
Savo Milošević: ‘Na granici sam da kažem da organski ne podnosim prijateljske utakmice’

Savo Milošević: ‘Na granici sam da kažem da organski ne podnosim prijateljske utakmice’

Hot sport 16.07.2020
Fudbaleri Partizana savladali su Trepču u prvoj prijateljskoj proveri sa 2:0. Trener Partizana Savo Milošević nakon meča izneo je svoje impresije nakon meča. – Skoro sam na granici da kažem da ne podnosim prijateljske utakmice organski, jer… »
Milošević: Ne valja ništa, prijateljske utakmice mi ničemu ne služe

Milošević: Ne valja ništa, prijateljske utakmice mi ničemu ne služe

Mozzart sport 16.07.2020
"Ne treba da brinemo ni za ovu, ali ni za sledeću godinu kada su u pitanju mladi igrači", poručuje strateg crno-belih. Partizan je pobedom protiv Trepče startovao seriju prijateljskih utakmica na Zlatiboru, gde se i priprema za početak nove sezone… »
Savo je baš iskren: Organski ne podnosim prijateljske utakmice

Savo je baš iskren: Organski ne podnosim prijateljske utakmice

Mondo 16.07.2020
"Ničemu mi ne služe", iskren je trener Partizana. "Ničemu mi ne služe", iskren je trener Partizana. Partizan je danas uspešno odradio prvu pripremnu utakmicu pred novu sezonu, savladavši Trepču 2:0, ali ako je suditi po rečima Sava Miloševića… »
Milošević: Ništa ne valja, sve je to normalno

Milošević: Ništa ne valja, sve je to normalno

Nova 16.07.2020
Fudbaleri Partizana savladali su Trepču 2:0 u kontrolnoj utakmici u okviru priprema koje obavljaju na Zlatiboru, a Savo Milošević je po završetku provere sumirao utiske. “Na granici sam da kažem da ne podnosim prijateljske utakmice na pripremama… »

Vesti dana »