Povezane vesti

Novi detalji nesreće u kojoj je poginulo dvoje mališana! Analizom krvi utvršeno da je otac koji je vozio bio pijan!

Novi detalji nesreće u kojoj je poginulo dvoje mališana! Analizom krvi utvršeno da je otac koji je vozio bio pijan!

Kurir 17.07.2020
Analizom krvi vozača "renoa" M.Ž. utvrđeno je da je bio u alkoholisanom stanju kada je sleteo sa puta . Vozač tog automobila je teško povređen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila pre 3 dana na putu Novi Slankamen-Novi Karlovci. Nažalost, u… »
I nebo plakalo za poginulim mališanima: Sahranjena deca nastradala u stravičnoj nesreći kod Slankamena, roditeljima još…

I nebo plakalo za poginulim mališanima: Sahranjena deca nastradala u stravičnoj nesreći kod Slankamena, roditeljima još…

Blic 17.07.2020
Nema duše koja danas u Novim Karlovcima nije u suzama ispratila Nataliju (1) i Nikolu (8) na večni počinak, mališane koji su pre nekoliko dana nastradali u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Slankamena, kada je automobil u kom su bili sleteo sa puta… »
U petak sahrana dece poginule u saobraćajki, roditelji i brat se oporavljaju

U petak sahrana dece poginule u saobraćajki, roditelji i brat se oporavljaju

Dnevnik 17.07.2020
Jednogodišnja Natalija i njen osmogodišnji brat Nikola iz Novih Karlovaca koji su poginuli u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak uveče oko 23 časa na putu Novi Slankamen - Novi Karlovci, sahranjeni su u petak u 13 časova na… »
Poslednje informacije iz bolnice: Evo u kakvom su stanju povređeni u nesreći kod Slankamena

Poslednje informacije iz bolnice: Evo u kakvom su stanju povređeni u nesreći kod Slankamena

Večernje novosti 17.07.2020
BRAČNI par Živković, Milan i Vanesa i četvoroipogodišnji Mateja, njihovo jedino preživelo dete u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Novi Karlovci - Novi Slankamen, oporavljaju se u bolnici. Mališan je, kako nam je juče potvrdila dr Andrea… »
Traktorista Željko je ugledao prizor koji neće zaboraviti dok je živ!

Traktorista Željko je ugledao prizor koji neće zaboraviti dok je živ!

Mondo 17.07.2020
"Reno klio" u kojoj je bila petočlana porodica u velikoj brzini sleteo s puta i udario u drvo. U toj nesreći poginuli su N.Ž. (8), N.Ž. (1), dok su M.Ž. (5) i roditelji V.Ž. i M.Ž. teško povređeni. "Reno klio" u kojoj je bila petočlana porodica… »
"Pomozite mi, mama i tata su u jarku": Muškarac prvi stigao na mesto nesreće kod Slankamena, pored puta zatekao dečaka, a…

"Pomozite mi, mama i tata su u jarku": Muškarac prvi stigao na mesto nesreće kod Slankamena, pored puta zatekao dečaka, a…

Blic 17.07.2020
Vraćao sam se kući traktorom posle prskanja voća kada sam u jarku video slupan automobil i dečaka koji je trčao za mnom i dozivao pomoć. Zaustavio sam se, a dete je tresući se molilo: "Pomozite mi, mama i tata su mi u jarku!" Ovim rečima za… »
Jedini preživeli dečak se oporavlja: Mališan koji je u stravičnom sudaru ostao bez brata i sestre je bolje, otac u teškom…

Jedini preživeli dečak se oporavlja: Mališan koji je u stravičnom sudaru ostao bez brata i sestre je bolje, otac u teškom…

Blic 16.07.2020
Petogodišnji M. Ž. koji je povređen u utorak uveče u saobraćajnoj nesreći kod Novog Slankamena, kada su poginuli njegov stariji brat N. Ž. (8) i jednogodišnja sestra N. Ž, u stabilnom je stanju, dok je otac Milan Ž. (44) zbog problema sa… »

Vesti dana »