Povezane vesti

Edis više ne može da ćuti! Otkrio šta je sa stvarima koje su ostale kod Draganje, e evo kad se stvarno desio kraj!

Edis više ne može da ćuti! Otkrio šta je sa stvarima koje su ostale kod Draganje, e evo kad se stvarno desio kraj!

Kurir 17.07.2020
Zadrugar Edis Fetić oglasio se nakon navoda da je pokupio stvari iz stana svoje ljubavnice Dragane Mitar. - Nikakve stvari nisam imao u Draganinom stanu. Niko od mene nije otišao u aprilu, već u avgustu - napisao je Edo, a svoju suprugu se nije… »
Edis morao decu da vrati Zilhi! Protiv bivšeg je podnela tužbe, pa sad preljubnik ostao sam samcat!

Edis morao decu da vrati Zilhi! Protiv bivšeg je podnela tužbe, pa sad preljubnik ostao sam samcat!

Kurir 17.07.2020
Bivši zadrugar Edis Fetić vratio se u Novi Pazar nakon rijalitija, ipak, supruga Zilha ga nije sačekala. I sa ljubavnicom Draganom Mitar je završio vezu, te je sada ponovo sam. Edis je preko vikenda bio sa decom, čak su uspeli i da odu na kraći… »
Pokupio sam stvari iz Draganinog stana i otišao bez reči: Edis Fetić surov prema bivšoj ljubavnici, a za ovo Nije kriva!

Pokupio sam stvari iz Draganinog stana i otišao bez reči: Edis Fetić surov prema bivšoj ljubavnici, a za ovo Nije kriva!

Kurir 17.07.2020
Kraj rijalitija odsvirao je i kraj ljubavi Edisa Fetića i Dragane Mitar, a sada je on otkrio kako stoje stvari. Edo je progovorio o odnosu sa Mitrovom, koju je zaboravio posle "Zadruge". "Moja kuća je u Pazaru i tu ću živeti i u budućnosti. Ja sam po… »
Zilha traži pola miliona dinara! Edis Fetić dobio deset tužbi od supruge, pa poručio: Nema ona meni šta da oduzima!

Zilha traži pola miliona dinara! Edis Fetić dobio deset tužbi od supruge, pa poručio: Nema ona meni šta da oduzima!

Kurir 17.07.2020
Edis Fetić je, po napuštanju rijalitija "Zadruga 3", spakovao svoje stvari i uputio se u Novi Pazar, a sada ističe sve peripetije vezane za razvod koji mu predstoji. "Sa Zilhom se nisam ni čuo ni video, niti ima potrebe za tim. Ona je sama decu… »

Vesti dana »