Povezane vesti

Elena, ispalo ti je nešto! Kitićeva pozirala na jahti, a ovaj detalj se posebno dopao jačem polu! Vruće! (Foto)

Elena, ispalo ti je nešto! Kitićeva pozirala na jahti, a ovaj detalj se posebno dopao jačem polu! Vruće! (Foto)

Kurir 17.07.2020
Elena Kitić jednom fotografijom na društvenim mrežama osvojila je jači pol, a posebno kada se videlo "previše". Ćerka Mileta Kitića pozirala je na jahti, a haljina se od vetra pomerila, pa je Eleni "sevnula" zadnjica. Ona ovih dana uživa na Hvaru… »
"Ups, ispala ti pozadina": Folkerova ćerka uživa na jahti, a sada intrigira golotinjom: Skinula se u kupaći, a onda joj se…

"Ups, ispala ti pozadina": Folkerova ćerka uživa na jahti, a sada intrigira golotinjom: Skinula se u kupaći, a onda joj se…

Blic 17.07.2020
Pevačica Elena Kitić napravila je pometnju svojom novom fotografijom. Odlučila je da se skine u kupaći, a na fotografiji se vidi kako joj je doživela peh i otkrila golu pozadinu. Ona ovih dana uživa na Hvaru u Hrvatskoj. Uživa na luksuznoj jahti, a… »
Dodirni mi kolena: Neda Ukraden pokazala kako uživa, a nije očekivala lavinu komentara! Muškarci odlepili! (Foto)

Dodirni mi kolena: Neda Ukraden pokazala kako uživa, a nije očekivala lavinu komentara! Muškarci odlepili! (Foto)

Kurir 17.07.2020
Neda Ukraden na društvene mreže objavila je fotografiju koja je izazvala razne komentare. Pevačica je fotografisala svoja kolena i pogled na more, a imala je zanimljiv opis. "Dodirni mi koljena, to bi bas voljela."...al nigde nikog. Što i nije tako… »
"Dodirni mi kolena, to bih baš: Volela... Al' nigde nikog" Neda Ukraden ovako provocira na internetu! Reakcije su burne

"Dodirni mi kolena, to bih baš: Volela... Al' nigde nikog" Neda Ukraden ovako provocira na internetu! Reakcije su burne

Blic 17.07.2020
Nedi Ukraden je još jednom pošlo za rukom da izazove lavinu komentara na društvenim mrežama. Naime, pevačica je objavila fotografiju na kojoj je moguće videti kako uživa pored mora, sa pogledom na planine, dok su u prvom planu njena kolena. Ipak… »

Vesti dana »