Povezane vesti

“Ne znam šta me koči, želim da ostanem u Partizanu”

“Ne znam šta me koči, želim da ostanem u Partizanu”

Nova 17.07.2020
Đorđe Ivanović je kao najbolji igrač Superlige Srbije pre dve i po godine stigao u Partizan, ali još nije uspeo potpuno da se adaptira na igru u velikom klubu. Bivši kapiten Spartaka slovi za veoma zahvalnog fudbalera, s obzirom na to da može da… »
Partizanov specijalista za "male" timove, može li napraviti iskorak?

Partizanov specijalista za "male" timove, može li napraviti iskorak?

Sportske.net 17.07.2020
Napadač je svoju priliku protiv Trepče iskoristio na najbolji mogući način. I pored skromne minutaže u protekloj sezoni, Đorđe Ivanović je ostao u Partizanu kako bi se izborio za svoje mesto u timu. Dobra preporuka jeste pogodak u jučerašnjoj… »
Đorđe Ivanović: Ne želim da idem iz Partizana, hoću da se dokažem!

Đorđe Ivanović: Ne želim da idem iz Partizana, hoću da se dokažem!

Hot sport 17.07.2020
Dvadesetčetvorogodišnji fudbaler crno-belih, Đorđe Ivanović i sam je svestan da mu u Partizanu nedostaje kontinuitet. Đorđe Ivanović je stigao u Humsku januara 2018. godine iz Spartak Subotice. Čini se da napadač još uvek nije pokazao sve svoje… »
Ivanović: Hoću da pokažem zašto sam doveden

Ivanović: Hoću da pokažem zašto sam doveden

Mozzart sport 17.07.2020
„Ne znam šta me koči“, poručuje Partizanov ofanzivac. Bilo je dobrih partija, čak i efektnih golova – primera radi, jesenas na Banovom brdu – mada je Đorđe Ivanović i sam svestan da mu u Partizanu nedostaje kontinuitet. Dve i po godne su… »
Đorđe Ivanović: Hoću da ostanem u Partizanu, da pokažem da vredim (video)

Đorđe Ivanović: Hoću da ostanem u Partizanu, da pokažem da vredim (video)

Mondo 17.07.2020
Ne odustaje! Ne odustaje! Ivanović je već dve i po godine u Partizanu, ali nikako da "eksplodira". Za njega postoje ponude, ali... "Želim da ostanem, da pokažem zašto sam doveden, nadam se da će to i biti tako", kaže Ivanović za klupsku televiziju… »

Vesti dana »