Povezane vesti

Trinkijeri otkrio razloge odlaska iz Partizana: Krenulo je sve kao grudva, pretvorilo se brzo u lavinu

Trinkijeri otkrio razloge odlaska iz Partizana: Krenulo je sve kao grudva, pretvorilo se brzo u lavinu

Večernje novosti 17.07.2020
DOSKORAŠNjI trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri otkrio je razloge koji su ga vodili ka odlasku iz beogradskog kluba. Oni su lične prirode. Italijan je objasnio da kada je prekinuta sezona upao u depresiju i da je to dobrim delom uticalo da… »
Trinkijeri našao "opravdanje" za odlazak iz Partizana, zvuči neverovatno...

Trinkijeri našao "opravdanje" za odlazak iz Partizana, zvuči neverovatno...

Sportske.net 17.07.2020
Italijan otkrio i kako je stigao u Bajern. Doskorašnji trener Partizana Andrea Trinkijeri predstavljen je u svom novom klubu Bajernu. On je tako u intervjuu za klupski kanal govorio o mnogim temama, a dotakao se i svoje epizode u Partizanu. "Ovo je bila… »
Trinkijeri o svom boravku u Srbiji: Sezona sa Partizanom za pamćenje!

Trinkijeri o svom boravku u Srbiji: Sezona sa Partizanom za pamćenje!

Hot sport 17.07.2020
Andrea Trinkijeri je predstavljen kao novi šef stručnog štaba Bajerna iz Minhena. U intervjuu za klupski sajt Italijan je preneo prve utiske. Trinkijeri je na početku razgovora istakao da je pred njim vrlo zanimljiv posao koji je ujedno i ogroman… »
Trinkijeri o odlasku iz Partizana: Upao sam u depresiju

Trinkijeri o odlasku iz Partizana: Upao sam u depresiju

Nova 17.07.2020
Andrea Trinkijeri, doskorašnji trener košarkaša Partizana, objasnio je da je upao u depresiju kada je prekinuta sezona. Italijanski stručnjak je napustio Humsku i nedavno seo na klupu Bajerna. Trinkijeri je istakao da je stanje u kojem se nalazio… »
"Bio sam tužan i u depresiji, a onda se javio: Bajern!" Trinkijeri progovorio o poslednjim danima i odlasku iz Partizana

"Bio sam tužan i u depresiji, a onda se javio: Bajern!" Trinkijeri progovorio o poslednjim danima i odlasku iz Partizana

Sportal blic 17.07.2020
Bivši trener Partizana, Andrea Trinkijeri, predstavljen je kao novi šef stručnog štaba Bajerna iz Minhena. Italijanski strateg je istakao da namerava da od ovog kluba napravi tim koji će u narednom periodu biti konkurentatan najjačim evropskim… »
Trinkijeri otvorio dušu: S Partizanom sezona za pamćenje, ali onda tuga!

Trinkijeri otvorio dušu: S Partizanom sezona za pamćenje, ali onda tuga!

Mondo 17.07.2020
Italijanski stručnjak se predstavio navijačima Bajern Minhena. Italijanski stručnjak se predstavio navijačima Bajern Minhena. Andrea Trinkijeri je na novom zadatku. Doskorašnji trener Partizana preuzeo je Bajern Minhen i spreman je da sa nemačkim… »

Vesti dana »