Povezane vesti
U Domu za stare u Dimitrovgradu pozitivan štićenik stariji od 90 godina: Nema nikakve simptome
Telegraf 17.07.2020
Takođe, testiraju se i svi kontakti radnika koji su bili sa njim, a ti rezultati se čekaju. Predsednik opštine Dimitrovgrad Vladica Dmitrov potvrdio je da štićenik Doma za stare u toj opštini, koji ima više od 90 godina, pozitivan na virus korona i naveo… »
Korona ušla u privatni Dom za stare u Donjem Dušniku
Jugmedia 17.07.2020
U Domu za smeštaj odraslih i starijih „Trem“ u Donjem Dušniku kod Gadžinog Hana zaraženo je nekoliko radnika potvrdilo je Ministarstvo za rad i socijalna pitanja, a koliko je zapravo pozitivnih još uvek nije poznato. Kako je kazao za juGmediu vlasnik… »
Korona "ušla" u privatni dom za stare u Donjem Dušnicu, zaražen i 90-godišnjak iz Doma u Dimitrovgradu
Južne vesti 17.07.2020
Štićenik Doma za stare u Dimitrovgradu, koji ima više od 90 godina, zaražen je virusom korona, potvrdio je predsednik Opštine Vladica Dimitrov, a kaže da nema simtome i u izolaciji je. Virus je "ušao" i u Dom za smeštaj odraslih '"Trem'" u Donjem Dušniku… »
Vesti dana »
Amerika sravnila sa zemljom vojne ciljeve na ostrvu Harg. Oglasio se Tramp nakon surovog napada: "Ovo je jedno od najmoćnijih bombardovanja u istoriji Bliskog istoka"
Blic pre 3 satajoš 4 povezane
SAD nude nagradu do 10 miliona dolara za informacije o iranskim liderima
Danas pre 7 satijoš 1 povezana






