Povezane vesti
Rusija će proizvoditi oksfordsku vakcinu protiv korone
Vesti online 17.07.2020
Ruska farmaceutska kompanija „R-farm“ u dogovoru sa britansko-švedskom multinacionalnom farmaceutskom i biotehnološkom kompanijom „AstraZeneka“ proizvodiće u Rusiji oksfordsku vakcinu protiv koronavirusa, saopštio je predsednik upravnog odbora i osnivač… »
Rusija će proizvoditi oksfordsku vakcinu protiv korone
Nova 17.07.2020
Ruska farmaceutska kompanija „R-farm“ u dogovoru sa britansko-švedskom multinacionalnom farmaceutskom i biotehnološkom kompanijom „AstraZeneka“ proizvodiće u Rusiji oksfordsku vakcinu protiv virusa korona, saopštio je predsednika upravnog odbora i… »
Britanska vakcina praviće se u Rusiji
Dnevnik 17.07.2020
MOSKVA: Ruski proizvođač lekova R-Farm potpisao je sporazum sa farmaceutskom kompanijom AstraZeneka o proizvodnji vakcine protiv Kovida 19 koju razvijaju ovaj britanski farmaceutski i biotehnološki gigant i univerzitet Oksford. Nakon optužbi Velike… »
Britanska vakcina pravit će se u Rusiji
Al Jazeera 17.07.2020
Ruski proizvođač lijekova R-Farm potpisao je sporazum s farmaceutskom kompanijom AstraZeneca o proizvodnji vakcine. Ruski proizvođač lijekova R-Farm potpisao je sporazum s farmaceutskom kompanijom AstraZeneca o proizvodnji vakcine protiv COVID-19 koju… »
Vesti dana »
Ukinut pritvor Veselinu Miliću, bivšem šefu beogradske policije
BBC News pre 18 minutajoš 44 povezane
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 2 satajoš 28 povezanih
Skupština Srbije: Poslanici o finansiranju političkih aktivnosti i o Predlogu zakona roditelj-negovatelj
NIN pre 3 minutajoš 69 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA Još jedan masovan napad na Kijev – devetoro mrtvih, 46 povređenih; Kremlj: Tampon-zona se planski širi
RTV pre 1 satjoš 53 povezane
Vremenska prognoza za utorak, 7. jul: Oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 32 stepena
Serbian News Media pre 3 satajoš 37 povezanih




