Povezane vesti

U Novim Karlovcima juče sahranjeni Natalija (1) i njen brat Nikola (8)

U Novim Karlovcima juče sahranjeni Natalija (1) i njen brat Nikola (8)

Dnevnik 18.07.2020
Na seoskom groblju u Novim Karlovima, kod Inđije, juče su sahranjeni Natalija (1) i njen osmogodišnji brat Nikola, koji su poginuli u saobraćajnoj nesreći koja se pre tri dana dogodila u blizini tog sela. Tragično nastradala deca sahranjena su u… »
Sahranjena deca koja su poginula kod Slankamena

Sahranjena deca koja su poginula kod Slankamena

Nova 18.07.2020
Deca N. Ž. (8) i N. Ž. (1), koji su poginuli u udesu kod Slankamena, sahranjena su na groblju u Sremskim Karlovcima. Deca, da podsetimo, stradali u jezivoj saobraćajnoj nesreći u utorak oko 23 sata, kada je automobil u kome su bili s roditeljima M… »
Sahranjeni brat i sestra iz novih karlovaca: Roditelji ne znaju da su ostali bez dece

Sahranjeni brat i sestra iz novih karlovaca: Roditelji ne znaju da su ostali bez dece

Kurir 18.07.2020
N. Ž. (8) i N. Ž. (1), koji su poginuli u udesu kod Slankamena, ispraćeni na večni počinak. Princezo moja najlepša... Jabuko moja, ne idi, molim te, zovi babu da dođe tebi. Muko moja, muko teška. Parali su jauci bake Verice nebo nad lokalnim… »
Anđeli otišli među anđele: Potresne scene sa sahrane mališana Natalije i Nikole - u trenutku kad je počelo opelo, počela…

Anđeli otišli među anđele: Potresne scene sa sahrane mališana Natalije i Nikole - u trenutku kad je počelo opelo, počela…

Večernje novosti 17.07.2020
NA seoskom pravoslavnom groblju u Novim Karlovcima, rodbina, prijatelji i komšije ispratili su u petak na večni počinak dva mala anđela - jednogodišnju Nataliju i njenog osmogodišnjeg brata Nikolu. Nema nikog ko nije pustio suzu za mališanima koji… »
"Taj put je kao ruski rulet": Meštani šokirani jezivom nesrećom u kojoj je nastradalo dvoje dece, sada su pokrenuli peticiju

"Taj put je kao ruski rulet": Meštani šokirani jezivom nesrećom u kojoj je nastradalo dvoje dece, sada su pokrenuli peticiju

Blic 17.07.2020
Nakon stravične saobraćajne nesreće u utorak uveče, na putu Novi Slankamen - Novi Karlovci, u kojoj je poginula beba N. Ž. (1) i njen brat N. Ž. (8), dok su njihovi roditelji V. Ž. (26) i M. Ž. (34) teško povređeni, građani opštine Inđija… »

Vesti dana »