Povezane vesti

Fudbaler tzv.: Kosova promenio ploču! Rekao da je Beograd njegov dom, a sada se "pere": Priština je moj dom!

Fudbaler tzv.: Kosova promenio ploču! Rekao da je Beograd njegov dom, a sada se "pere": Priština je moj dom!

Sportal blic 18.07.2020
Reprezentativac tzv. Kosova Suad Sahiti pažnju javnosti pruvikao je posle jednog intervjua za poljske medije. Sahiti, inače rođen u Beogradu, fudbaler je Visle iz Ploka, a za poljski sajt "Pilkarskie Balkany" . Nakon što je većina ovdašnjih medija… »
Sve je laž: Od države do izjave – "kosovar" se pravda

Sve je laž: Od države do izjave – "kosovar" se pravda

Mondo 18.07.2020
Drugi dan - druga strana ploče... Drugi dan - druga strana ploče... Bilo je lepo, ali je kratko trajalo. Fudbaler Visle iz Plocka Suad Sahiti barem na nekoliko sati učinio je život na ovim prostorima lepšim, a izjavom za poljske medije vratio veru u… »
Fudbaler tzv.: Kosova šokirao izjavom! "Moj dom je Beograd", a ovako pričao o Balkanu! Zbog problema sa papirima nije zaigrao…

Fudbaler tzv.: Kosova šokirao izjavom! "Moj dom je Beograd", a ovako pričao o Balkanu! Zbog problema sa papirima nije zaigrao…

Sportal blic 18.07.2020
Veliku pažnju je izazvao jedan intervju. Reprezentativac tzv. Kosova pažnju javnosti pruvikao je posle jednog intervjua za poljske medije. Sahiti, inače rođen u Beogradu, fudbaler je Visle iz Plocka. Igra na poziciji ofanzivnog veznog igrača, za… »
Reprezentativac tzv. Kosova: Beograd je moj dom, Srbi su moji prijatelji!

Reprezentativac tzv. Kosova: Beograd je moj dom, Srbi su moji prijatelji!

Hot sport 18.07.2020
Reprezentativac takovane države Kosovo Suad Sahiti koji nastupa za Vislu govorio je o svojoj karijeri tamošnjim medijima. Napadač poljskog kluba otkriva zbog čega nije nosio dres Makedonije iako ima pasoš te države, ali je mnoge iznenadio detaljima… »
Reprezentativac tzv. Kosova šokirao izjavom: Beograd je moj dom, rođen sam i odrastao tamo

Reprezentativac tzv. Kosova šokirao izjavom: Beograd je moj dom, rođen sam i odrastao tamo

Večernje novosti 18.07.2020
ZANIMLjIVA priča dolazi iz Poljske, tačnije Plocka. Naime, reprezentativac tzv. države Kosovo Suad Sahiti, koji trenutno nastupa za Vislu pričao je tamošnjim medijima o svojoj karijeri. Napadač poljskog kluba je otkrio zbog čega nije obukao dres… »
Reprezentativac tzv. Kosova: Beograd je moj dom

Reprezentativac tzv. Kosova: Beograd je moj dom

Nova 18.07.2020
Nesvakidašnja i neverovatna priča stigla je iz Poljske, a u centru pažnje se našao nesuđeni reprezentativac Makedonije Suad Sahiti, koji je na kraju obukao dres takozvane selekcije Kosova. Momak koji igra na poziciji ofanzivnog veznog igrača dao je… »
Reprezentativac takozvanog Kosova šokirao Poljake: Beograd je moj dom, tamo sam odrastao

Reprezentativac takozvanog Kosova šokirao Poljake: Beograd je moj dom, tamo sam odrastao

Telegraf 18.07.2020
Zanimljiv intervju fudbalera Visle iz Plocka. Neobična fudbalska priča pojavila se u Poljskoj, a u centru pažnje je nesuđeni reprezentativac Makedonije Suad Sahiti (25), koji je na kraju obukao dres reprezentacije takozvanog Kosova. Momak koji igra za… »
Reprezentativac tzv. Kosova šokirao: Beograd je moj dom!

Reprezentativac tzv. Kosova šokirao: Beograd je moj dom!

Mondo 18.07.2020
Ovakve izjave nemamo često priliku da čujemo. Ovakve izjave nemamo često priliku da čujemo. Koliko god da pratite fudbal u Srbiji i ostalim balkanskim zemljama, ime i prezime ovog momka vam neće značiti mnogo. Suad Sahiti je fudbaler Visle iz… »

Vesti dana »