Povezane vesti

Hoti: Mogućnost podele Kosova više niko ne pominje

Hoti: Mogućnost podele Kosova više niko ne pominje

Beta 18.07.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti izjavio je večeras da je mogućnost podele Kosova uklonjena iz svakog razgovora i da to više niko ne pominje. "U prethodnih mesec dana, vratili smo Kosovo tamo gde mu je mesto, uz naše medjunarodne prijatelje. Posle… »
"Nema više priče o teritorijalnom integritetu Kosova": Hoti poručio da je lažna država izbegla ćorsokak

"Nema više priče o teritorijalnom integritetu Kosova": Hoti poručio da je lažna država izbegla ćorsokak

Pravda 18.07.2020
Hoti je u objavi na Fejsbuk nalogu poručio da je tokom njegove vlade, zajedno sa međunarodnim prijateljima, vratio tzv. Kosovo tamo gde i pripada. - Iz narušenih odnosa sa EU i SAD, sada imamo podršku svih za cilj dijaloga, a to je međusobno… »
Hoti: Podela Kosova skinuta s dnevnog reda, više je niko ne pominje

Hoti: Podela Kosova skinuta s dnevnog reda, više je niko ne pominje

N1 Info 18.07.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti izjavio je da neće biti podele Kosova i da je teritorijalni inegritet tema koja je skinuta sa dnevnog reda i koju više niko ne pominje. Hoti je u objavi na Fejsbuku poručio da je, zajedno sa međunarodnim prijateljima… »
Hoti: Mislim da će međunarodni partneri reći Srbiji – „dosta“

Hoti: Mislim da će međunarodni partneri reći Srbiji – „dosta“

Vesti online 18.07.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti ponovio je stav da je svrha dijaloga Beograda i Prištine „međusobno priznavanje i normalizacija odnosa“ i istakao da Priština u tom pogledu ima međunarodnu podršku. – Mislim da smo na putu kada će međunarodni… »
Hoti: Mislim da će međunarodni partneri reći Srbiji “dosta”

Hoti: Mislim da će međunarodni partneri reći Srbiji “dosta”

Nova 18.07.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti ponovio je stav da je svrha dijaloga Beograda i Prištine "međusobno priznavanje i normalizacija odnosa" i istakao da Priština u tom pogledu ima međunarodnu podršku. . “Mislim da smo na putu kada će međunarodni… »
Hoti posle Brisela o nestalim osobama sa teritorije KiM

Hoti posle Brisela o nestalim osobama sa teritorije KiM

Telegraf 18.07.2020
On je u intervjuu za prištinske medije govorio o detaljima sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu. Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti ponovio je stav da je svrha dijaloga Beograda i Prištine "međusobno… »

Vesti dana »