Povezane vesti

Obradović već sprema naslednika u Zvezdi: „Srećan sam što imam takvog čoveka u ekipi“

Obradović već sprema naslednika u Zvezdi: „Srećan sam što imam takvog čoveka u ekipi“

Vesti online 18.07.2020
Novi trener Crvene zvezde Saša Obradović napravio je zanimljiv potez dovođenjem 34-godišnjeg Marka Simonovića. Bivši reprezentativac se vratio na Mali Kalemegdan, potpisao dvogodišnji ugovor, a po isteku bi trebalo da postane trener. Takvu viziju… »
Simonović u Zvezdi - I kao igrač, i kao trener?

Simonović u Zvezdi - I kao igrač, i kao trener?

Sportske.net 18.07.2020
Saša Obradović razjasnio. Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović smatra da je dolaskom Marka Simonovića dobio duplu pomoć. On je u intervjuu za Žurnal rekao da je ideja bila da Simonović pomaže na parketu, ali i da se razvija kao trener… »
Zvezda priprema bivšeg kapitena za novu ulogu: Obradović otkrio koju funkciju preuzima Marko Simonović!

Zvezda priprema bivšeg kapitena za novu ulogu: Obradović otkrio koju funkciju preuzima Marko Simonović!

Hot sport 18.07.2020
Marko Simonović se ovog leta vratio u Crvenu zvezdu, potpisao je ugovor na dve godine, a izgleda da će i nakon igračke karijere ostati u crveno-belom dresu. Nakon što okači ‘patike o klin’ Marko Simonović mogao bi da preuzme funkciju trenera u… »
Da uči za trenera: Evo zašto se Simonović vratio u Zvezdu u 35. godini!

Da uči za trenera: Evo zašto se Simonović vratio u Zvezdu u 35. godini!

Mondo 18.07.2020
"Srećan sam što ću imati takvog čoveka u ekipi, kao igrača, ali i potencijalnog trenera", rekao je Obradović. "Srećan sam što ću imati takvog čoveka u ekipi, kao igrača, ali i potencijalnog trenera", rekao je Obradović. Zašto se Marko… »
Zvezdina ideja – Marko Simonović trener

Zvezdina ideja – Marko Simonović trener

Mozzart sport 18.07.2020
Crveno-beli završili prelazni rok kad je u pitanju spoljna linija. Vratio se da igra košarku još dve sezone, kad mu istekne ugovor imaće 36 godina i postaće – trener. Treći mandat u Crvenoj zvezdi Marko Simonović je počeo s namerom da u njoj… »

Vesti dana »