Povezane vesti
Projekat istraživača sa FIN –a finansijski podržan od Fonda za nauku
RTK 18.07.2020
Projekat razvoja veštačke inteligencije u cilju poboljšanja bezbednosti na radu čiji su nosioci istraživači sa Fakulteta inženjerskih nauka u Kragujevcu odobren je od strane Fonda za nauku Republike Srbije i uskoro se očekuje početak realizacije. U… »
Fond za nauku finansira projekat iz oblasti veštačke inteligencije čiji su nosioci istraživači iz Kragujevca
InfoKG 18.07.2020
Fond za nauku finansira projekat iz oblasti veštačke inteligencije čiji su nosioci istraživači iz Kragujevca Fond za nauku odobrio 198.615 evra za finansiranje projekta iz oblasti veštačke inteligencije pod nazivom "Artificial intelligence for managing… »
Fond za nauku odobrio oko 200.000 evra za projekat istraživača iz Kragujevca
Pressek 18.07.2020
Fond za nauku Srbije odobrio je 198.615 evra za finansiranje projekta iz oblasti veštačke inteligencije (Artificial intelligence for managing workplace safety), čiji su nosioci istraživači sa Univerziteta u Kragujevcu. Taj projekat se nalazi na listi… »
Vesti dana »
Vučić: Amerikanci da bi dali licencu NIS-u žele da vide ceo ugovor, to nije moguće za pet dana
Beta pre 15 minutajoš 14 povezanih
Kantone za Euronews Srbija o mirovnom planu za Ukrajinu: "Čini se kao beleška olovkom na papiru"
Euronews pre 1 satjoš 15 povezanih
Rusija napada Ukrajinu usred rastućeg pritiska SAD-a na Kijev zbog mirovnog plana
Slobodna Evropa pre 45 minutajoš 18 povezanih





