Povezane vesti
Karantin odvratio i dijasporu iz Nemačke od dolaska u Srbiju
Vesti online 18.07.2020
Obaveza dvonedeljnog kućnog karantina nakon povratka u Nemačku verovatno je razlog da se manji broj pripadnika srpske dijaspore u toj zemlji odlučuje na put ka Srbiji i regionu. Svi povratnici moraju da se prijave nadležnoj službi. „Pored toga, a… »
„Upozorenje nateralo državljane Srbije da ostanu u Austriji“
Vesti online 18.07.2020
Državljani Srbije, koji žive i rade u Austriji odlučili su da ovog leta ne dolaze u Srbiju i ostanu u Austriji, posle upozorenja austrijske administracije. Nepouzdanost testova sa Zapadnog Balkana. – Administracija je upozorila da bi mogli da se nađu u… »
Upozorenje nateralo državljane Srbije da ostanu u Austriji
Nova 18.07.2020
Državljani Srbije, koji žive i rade u Austriji, odlučili su da ovog leta ne dolaze u Srbiju i ostanu u Austriji, posle upozorenja austrijske administracije. Administracija je upozorila da bi mogli da se nađu u situaciji da ostanu bez posla, rekao je… »
Vesti dana »
"Šta god da uradi, on je naš": Šta građani Srbije očekuju od meča Đokovića i Alkaraza
N1 Info pre 2 satajoš 23 povezane
Oglasio Aleksandar Bocan-Harčenko: Srbija će imati gas po najboljoj ceni i posle marta, a evo šta je rekao o NIS-u
Kurir pre 32 minutajoš 23 povezane
Sofronijević: Stiglo skoro milion i po prijava za upis prava svojine, produžetka roka neće biti
Nedeljnik pre 1 satjoš 18 povezanih
Upozorenje RHMZ na nizak vodostaj na Dunavu, tokom dana očekuju se snežne padavine
RTV pre 3 satajoš 19 povezanih



