Povezane vesti

Čedomir Jovanović izašao iz bolnice: “Ovo me je razbilo, ne smem da stanem na vagu”

Čedomir Jovanović izašao iz bolnice: “Ovo me je razbilo, ne smem da stanem na vagu”

Nedeljnik 18.07.2020
Foto: Printscreen N1 Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izašao je iz bolnice, gde se lečio od kovida-19. On kaže da se oseća dobro, a na pitanje kako se zarazio koronavirusom odgovorio da je danima bio okružen ljudima koji… »
Evo kako sam se zarazio: Oglasio se Čedomir Jovanović prvi put posle izlaska sa Infektivne klinike

Evo kako sam se zarazio: Oglasio se Čedomir Jovanović prvi put posle izlaska sa Infektivne klinike

Pravda 18.07.2020
Predsednik LDP-a Čedomir Jovanović izjavio je da se oseća dobro, a na pitanje kako se zarazio korona virusom odgovorio da je danima bio okružen ljudima koji su dobijali vesti da su kovid pozitivni. Jovanović je za TV Prva kazao da mu je sve vreme dok… »
Čeda Jovanović izašao iz bolnice: Korona me je razbila, ne ličim na sebe

Čeda Jovanović izašao iz bolnice: Korona me je razbila, ne ličim na sebe

Luftika 18.07.2020
Predsednik LDP-a Čeda Jovanović otpušten je iz bolnice u kojoj se lečio od koronavirusa. Po izlasku iz bolnice Jovanović je izjavio da se oseća dobro, a na pitanje gde je pokupio virus rekao je da je danima bio okružen ljudima za koje se… »
“Jedne noći u Infektivnu je došlo 320 ljudi…”

“Jedne noći u Infektivnu je došlo 320 ljudi…”

Nova 18.07.2020
Predsednik LDP-a Čedomir Jovanović izjavio je da se oseća dobro, a na pitanje kako se zarazio korona virusom odgovorio da je danima bio okružen ljudima koji su dobijali vesti da su kovid pozitivni. Jovanović je za TV Prva kazao da mu je sve vreme dok… »
Čeda prvi put u javnosti nakon izlaska iz bolnice: Pojeo bih ovu masku toliko puta do sad, ali... (foto)

Čeda prvi put u javnosti nakon izlaska iz bolnice: Pojeo bih ovu masku toliko puta do sad, ali... (foto)

Kurir 18.07.2020
Lider LDP Čedomir Jovanović nakon izlaska iz bolnice govorio je o svojoj borbi sa koronavirusom. "Ono što ljudi mogu da pročitaju i čuju, tačno je. Nedostaje osećaj koji stičete tek kada se suočite sa iskustvom", rekao je Jovanović. Ugrožavanje… »
Čedomir Jovanović detaljno ispričao svoje iskustvo sa koronom

Čedomir Jovanović detaljno ispričao svoje iskustvo sa koronom

Mondo 18.07.2020
Lider LDP-a je prvi put u javnosti izneo detalje svoje borbe sa koronavirusom i opisao kako se lekari požrtvovano bore za život svakog pacijenta. Lider LDP-a je prvi put u javnosti izneo detalje svoje borbe sa koronavirusom i opisao kako se lekari… »

Vesti dana »