Povezane vesti
Autističnog mladića tukao policajac „heroj Novog Sada“
NoviSad.com 18.07.2020
Novi Sad - Policajac za kog je ustanovljeno da je tukao devetnaestogodišnjeg mladića sa smetnjama u razvoju 8. jula u Novom Sadu je Slobodan Drmanac (35), bivši načelnik Odeljenja kriminalističke policije Policijske uprave Novi Sad. foto: Skupština grada… »
Huligan koji je tukao autističnog mladića je policijski inspektor i granonačelnikov “heroj Novog Sada”
Luftika 18.07.2020
Facebook grupa “Protiv diktature i sistema Novi Sad” je otkrila pun identitet počinioca brutalnog prebijanja autustičnog mladića 8. jula u Novom Sadu. Građani koji su se organizovali u ovoj grupi obeldonili su da se radi o Slobodanu Drmancu, (35), bivšem… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 6 satijoš 1 povezana