Povezane vesti
Đoković se vratio u Španiju, čekaju ga bitne odluke
Vesti online 18.07.2020
Novak Đoković, najbolji teniser planete, zaputio se u Španiju gde će nastaviti sa pripremama. Đoković je prethodno, što zbog treninga što zbog uživanja, boravio u Srbiji, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini, a sada se vraća u Marbelju. Novak će se tamo… »
Novak nastavlja sa radom u Španiji
Nova 18.07.2020
Novak Đoković, najbolji svetski teniser, nastavlja sa pripremama za nastavak teniske sezone koja će krenuti sredinom avgusta. Novak je posle nekoliko nedelja boravka u Srbiji, kao i u Hrvatskoj i nedavno u Bosni i Hercegovini, odlučio da nastavi sa… »
Imam neke vizije: Đoković otkrio gde sebe vidi za pet godina
Večernje novosti 17.07.2020
DUHOVNO ispunjen, sa vazduhom Jahorine u plućima, Novak Đoković je nastavio pripreme za ono što će verovatno stajati u njegovom rasporedu – američka turneja, pa šljaka! Španski dnevnik „As“ preneo je večeras važnu vest za svet tenisa – igrači neće morati… »
Vesti dana »

Sunce prži Srbiju! Temperatura skače do 35 stepeni, a za vikend još gore!
Alo pre 19 minutajoš 6 povezanih

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 4 satijoš 5 povezanih