Povezane vesti

Terorista Tači u teškom bunilu: "Izaći ću iz ovoga čist kao suza"

Terorista Tači u teškom bunilu: "Izaći ću iz ovoga čist kao suza"

Pravda 18.07.2020
Predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači rekao je večeras povodom saslušanja u Hagu da se pred tužiocima Specijalijalnog suda pojavio, jer je to bila njegova građanska i institucionalna dužnost i tvrdi da će "na kraju ovog… »
Tači: Vršio sam građansku dužnost, izaći ću čist kao suza

Tači: Vršio sam građansku dužnost, izaći ću čist kao suza

Nova 18.07.2020
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je večeras da je uveren da će iz procesa pred Haškim tribunalom, gde je saslušavan pod sumnjom da je odgovoran za ratne zločine, izaći "čist kao suza". Tači je u obraćanju javnosti Kosova rekao da je obavio… »
Tači: Vršio sam građansku i institucionalnu dužnost

Tači: Vršio sam građansku i institucionalnu dužnost

RTV 18.07.2020
PRIŠTINA - Predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači rekao je večeras povodom saslušanja u Hagu da se pred tužiocima Specijalijalnog suda pojavio, jer je to bila njegova građanska i institucionalna dužnost i tvrdi da će "na kraju… »
Tači: Na kraju ovog putovanja izaći ću čist kao suza

Tači: Na kraju ovog putovanja izaći ću čist kao suza

RTS 18.07.2020
Kosovski predsednik Hašim Tači izjavio je da je odlaskom na ispitivanje u Hag obavio svoju građansku i institucionalnu dužnost, gde je suočen sa organima gonjenja upoznat sa svim njihovim navodima i odgovarao na njihova pitanja. "U potpunosti… »
Tači po povratku iz Haga: Uloga OVK za slobodu nezamenljiva

Tači po povratku iz Haga: Uloga OVK za slobodu nezamenljiva

Slobodna Evropa 18.07.2020
Predsednik Kosova Hašim Tači po povratku iz Haga na Kosovo izjavio je da u potpunosti poštuje proces rasvetljavanja istine do samog kraja i njegove uloge u oslobodilačkoj borbi za slobodu i nezavisnost. Tači je od ponedeljka do četvrtka bio na… »
Tači održao sraman govor: Veliča OVK zločine, "etnički fašizam" Srbije

Tači održao sraman govor: Veliča OVK zločine, "etnički fašizam" Srbije

Mondo 18.07.2020
Predsednik tzv. Kosova Hašim Tači izjavio je večeras da je uveren da će iz procesa pred Haškim tribunalom, gde je saslušavan pod sumnjom da je odgovoran za ratne zločine, izaći "čist kao suza". Predsednik tzv. Kosova Hašim Tači izjavio je… »
Vukčević: Tači ne može da se opere od zločina

Vukčević: Tači ne može da se opere od zločina

Danas 18.07.2020
Predsednik Kosova saslušavan u Hagu četiri dana, tvrdi da nije ispitivan o "žutoj kući" Predsednik Kosova Hašim Tači saslušavan je u Specijalizovanom tužilaštvu u Hagu čak četiri dana, nakon čega se juče vratio u Prištinu. Iako nije… »

Vesti dana »