Povezane vesti

Lojd poslao brutalnu poruku navijačima zvezde: Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana i svake noći! (video)

Lojd poslao brutalnu poruku navijačima zvezde: Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana i svake noći! (video)

Hot sport 18.07.2020
Dolazak Džordana Lojda u Crvenu zvezdu bio je jedan od najvećih transfera srpskog šampiona ovog leta Američki košarkaš Džordan Lojd danima unazad na društvenim mrežama nije krio što je postao novi član Crvene zvezde! Sada, prvi put po dolasku… »
Lojdova poruka: Za Zvezdu daću 100 odsto sebe

Lojdova poruka: Za Zvezdu daću 100 odsto sebe

Mozzart sport 18.07.2020
Novi šuter crveno-belih javio se navijačima putem zvaničnog klupskog kanala. Njegovom potpisu navijači su se obradovali možda i najviše ovog leta, a ni Džordan Lojd nijednog trenutka nije krio emocije zbog činjenice da će narednih godinu dana… »
Prvo obraćanje novog Zvezdinog Amerikanca: Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana i svake noći (VIDEO)

Prvo obraćanje novog Zvezdinog Amerikanca: Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana i svake noći (VIDEO)

Vesti online 18.07.2020
Američki košarkaš Džordan Lojd danima unazad na društvenim mrežama nije krio što je postao novi član Crvene zvezde. Sada, prvi put po dolasku na Mali Kalemegdan iz Valensije, Amerikanac se i zvanično obratio svim zvezdašima. – Veoma sam… »
Oglasio se Zvezdin novajlija, uzbuđenje na maksimumu!

Oglasio se Zvezdin novajlija, uzbuđenje na maksimumu!

Sportske.net 18.07.2020
Novi Zvezdin košarkaš oduševljen što će obući dres ovog kluba. Američki bek Džordan Lojd je veliko pojačanje Crvene zvezde mts pred početak nove sezone imajući u vidu njegov status u Valensiji gde je igrao pre ekipe koju će u sledećoj sezoni… »
Lojd obećao navijačima Zvezde: Dobićete 100 odsto od mene

Lojd obećao navijačima Zvezde: Dobićete 100 odsto od mene

Nova 18.07.2020
Posle potpisivanja ugovora sa trenerom Sašom Obradovićem i predstavljanja novog stručnog štaba, Crvena zvezda je krenula u sklapanje tima za predstojeću sezonu. Jedno od najvećih pojačanja crveno-belima je stiglo iz Valensije – Džordan Lojd. Iza… »
Zvezdino najveće pojačanje: Svaki dan i svaku noć, 100 odsto! (video)

Zvezdino najveće pojačanje: Svaki dan i svaku noć, 100 odsto! (video)

Mondo 18.07.2020
Najzvučniji novajlija crveno-belih poslao poruku navijačima. Najzvučniji novajlija crveno-belih poslao poruku navijačima. Crvena zvezda oformila je kostur tima za narednu sezonu dolaskom petorice novih igrača. S obzirom na njegove partije u finišu… »

Vesti dana »